Forum o artykule: Sklep odzieżowy w mniejszym mieście 114

Emil Ralski 14.04.2017 *.user-94-254-145-41.play-internet.pl

1

Myślę, że warto sobie przejrzeć ubrania w hurtowni Megabrand. Na stronie hurtowniamegabrand.pl mają swoją ofertę. Dużo modnych, rzeczywiście popularnych wzorów w których ludzie chcą chodzić. Ilekroć wrzucam zdjęcia ich ubrań na swojego sklepowego fejsa to odzew od klientek jest tak samo duży.

HighIT 19.06.2017 *.host-185-102-190-230.jmdi.pl

5

A

Asiula 08.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

136

Prowadzenie sklepu internetowego jest czasochłonne. Trzeba mieć to też na uwadze.

Kajamaja 24.08.2017 *.apn-31-1-155-219.dynamic.gprs.plus.pl

49

Wyliczenia kosztów takiego sklepu nie wyglądają zbyt dobrze...

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Nowo otwarte sklepy odzieżowe mają tak duży obrót? Tysiąc złotych dziennie to całkiem sporo. Zakładając takie zarobki, to nie powinno być problemu z utrzymaniem sklepu.

Teodorczyk 25.01.2018 *.allissa.static.korbank.pl

5

Śliski temat z odzieżówką. Szczególnie w małym mieście. Weź pod uwagę czy takie sklepy już pewnie są i z tego co mi wiadomo nie da się na tym zbić kokosów - mój znajomy prowadzi taki sklep w mieście 25tyś. i mówi że ciężko się z tego utrzymać. Do tego dochodzi jeszcze taka kwestia, że ludzie uciekają z małych miast więc to też dobrze nie wróży.

Maffek 26.01.2018 *.212.244.185.28

74

dokłądnie, popieram poprzedzajacą mnie osobę.

Brajan Ologa 31.07.2019 *.178.43.231.145.ipv4.supernova.orange.pl

2
Moim zdaniem jest to bardzo niejednoznaczna inwestycja poniewaz czesto w malych miastach nie ma sklepów odziezowych z drugiej strony ludzie lubia jezdzic do wiekszych miast np do galeri np do Croppa, house itp jest wiecej towaru wiekszy wybór jak i mozliwosc ubrania calej rodzziny

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.