Forum: Współpraca ze sklepami 5.10.15 ubranie dziecięce

29.06.2017
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o franczyzę w 5 10 15 to uważam, że to dobra inwestycja. Współpracuję z nimi już prawie rok i sklep jest dochodowy, a warunki franczyzy- moim zdaniem korzystne i bardzo przejrzyste.  Dużo można się w ten sposób nauczyć o biznesie. Mam ogromną satysfakcję, bo dobrze mi idzie. Duża w tym zasługa tego, że klientów nie brakuje- sklep ma wyrobioną markę.

01.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyłączam się do pozytywu na temat tego sklepu. To pierwsza taka ‘moja’ działalność, ale otrzymałem dużo pomocy i wsparcia z ‘teamu’ nadzorującego. Wiem, że w przypadku problemu nie zostanę pozostawiony sobie sam. Na początku trzeba trochę zainwestować- jak wszędzie- ale to szybko się zwraca, więc gra jest warta świeczki. Najlepiej zajrzeć po więcej informacji tutaj: http://www.51015kids.eu/franczyza/

13.09.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Witam. Zgodnie z tym: http://franchising.pl/franczyza/418/5-10-15/

koszta inwestycyjne nie są zbyt duże. Niektóre odzieżówki wymagają 2 lub 3-krotnie większej inwestycji np. Diverse. Pytanie brzmi: czy warto wchodzić w franczyzę z 5-10-15? Jakie są realne zarobki? Jaki procent obrotu pobiera franczyzodawca? Najlepiej jak wypowie się ktoś kto ma przyjemność prowadzić placówkę 5-10-15. Plusy i minusy na temat współpracy z wyżej wymienionym.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.