Forum: Znana marka jest w cenie? (Żabka) - art. spożywcze i przemysłowe 131

SŁAWEK 30.03.2008 *.host-89-229-3-136.torun.mm.pl

1

Serdecznie wszystkich chce ostrzec przed żabka polska poniewasz moja żona prowadzi taki sklep i niechce sobie dać powiedziec że jest robiona w balona obiecali jej dac sklep czysty wyremontowany i tp a jak sie okazało to ja musiałem go doprowadzić do stanu używalności poniewasz partnerka powiedziała chce pani sklep to proszę go sobie wyremontowac . Ogulnie sklep funkcionuje jusz 6 miesięcy ale zysków nie widać wręcz trzeba nonstop do niego dokładać ja się kłuce nonstop z żoną że niema sensu go dalej prowadzic bo i tak niebędzie zysków tylko nabijanie kasy żabce polskiej . I jest to prawdą co piszą inni o tej sieci żabka chcę nadmienić że niejedno małżeństwo jusz się rozeszło przez tą sieć sklepów .Za chwile terz będę taką ofiarą . żona wzieła tyle kredytów że szkoda gadać wciągła całą swoją rodzine matkę ciotkę i niemorze się z tego wydostac a to są wielkie pieniądze . Jatesz podpisałem weksel i z tego tytułu boie się iśc do normalnej pracy bo jak sklep zamknie to wejda mi na pęsie jeszcze ras uwarzajcie ludzie niedajcie sie naciągnąć na te ich machloje

Z poważaniem Sławek z Torunia

dora1950 30.03.2008 *.host-89-229-99-23.stargard.mm.pl

53
Ja przepraszam ale współczuję Twojej polonistce .Te błędy są porażające . Pozdrawiam

leon24 30.03.2008 *.dynamic-78-8-1-236.ssp.dialog.net.pl

94

No faktycznie to jest przykra sprawa, ale to tylko obrazuje jacy ludzie dostają się do tego typu systemów agencyjnych - myślą, że wpłacą 2 .000 i już będą bogaczami i "prywaciarzami". A takie sysytemy jak żabka biorą takie osoby żeby pilnowały przynajmniej towaru, a czy ktoś sobie życie zmarnuje to nie ich sprawa.

Faktycznie po orgtografii może trudno oceniać człowieka, ale tworzy to jakiś ogólny obraz.

  Panie Sławku tylko z kraju uciekać.

obiektywny komentator 31.03.2008 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Ortografia powaliła mnie na kolana. Słuszna uwaga kogoś powyżej. Ludziom o takim wykształceniu a co za tym idzie światopogąldzie wydaje się, że nie dajać nic od siebie wyciągną obroty takie że całą zimę przesiedza na "kanarach" a do kraju wrócą jak się ociepli Ehhh. Koszmarek

piotrek_111 02.04.2008 *.admz121.neoplus.adsl.tpnet.pl

285

Panie Sławku!

Każdy, kto zagląda na to forum wie od dawna, że podobne "systemy" trzeba omijać z daleka. Można jeszcze zrozumieć, że pionierzy ileś lat temu, przekonali się na własnej skórze czym to pachnie. Natomiast obecnie, w internecie, dosłownie roi się od negatywnych informacji (od dłuuuugiego czasu), na temat postępowania wymienionej firmy ze swoimi "licencjobiorcami"

Wystarczyło pół roku temu użyć google i wiedziałby Pan, że tego sklepu otwierać w ogóle nie należy.

W moim mieście tylko na dwóch osiedlach naliczyłem 3 żabki, od paru miesięcy "zamknięte do odwołania" Nie przeszkadza to zupełnie aby 50 metrów dalej otwierały się nowe:) Jak widać ( prawdopodobnie z powodów wymienionych przez moich przedpiszców ), dopływu świeżego leszcza wciąż im nie brakuje.

Michal___malopol 26.05.2008 *.buw178.internetdsl.tpnet.pl

3

Witam,

U mnie w mieście ok 30 tyś mieszkańców są dwie żabki. Obydwie radzą sobie nieźle. Osobiście uważam iż myślenie ,że po paru miesiącach będzie się baardzo na plusie jest raczej głupkowate. Każdy wie ,że na początku trzeba zainwestować. Również wiele zależy od lokalizacji która sugeruje to czy dany sklep odniesie sukces czy też nie

Sylvia 15.06.2008 *.109.e-nterart.pl

1
Nie mogę zgodzić sie z pierwszy postem. W mojej rodzinie 2 osoby prowadzą żabkę i sa zadowolone. Obroty niezłe, współpraca też. Niestety Twoja żona dała się zrobić w balona i tyle. Nie można sobie na to pozwolić poprostu. Trzeba pilnować swojego interesu. Pozdrawiam

ada 19.07.2009 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

1
Na temat obecnej sytuacji w sieci Żabka na www.ajenci.fora.pl

Quad 26.12.2009 *.terminal-1-133.retsat1.com.pl

8

Zabka powoli doprowadza do bardzo złej atmosfery w gronie ajentów.Prosze o wypowiedzi ajentów z calej Polski,jak sytuacja wyglada u Was.W moim miescie zamknelo sie juz w tym miesiacu 10 sklepow.Nigdy takiej sytuacji nie bylo.Poznan robi z nami co chce,łachę robi zeby normalny AOM dać.Wiadomo ze bez AOM-u nie da rady.Prezes Roszczyk pisze ze 7500tys. zabek ma byc.Skąd ich wezmą przeciez to niemozliwe ze maja chetnych,na 8% marży.Kto chetny na zysk 2tys wg Zabki.A wg Ajenta po zaplaceniu Vat-u 800zł?

Bedą ich szukać w Czechach?

Prosze o opinie zainteresowanych,podyskutujmy o tym na tym forum,ja trafilem do tej firmy przez to forum,moze robie coś żle.Prosze o opinie obecnych ajentów!

Z góry dziekuję!

Quad 29.12.2009 *.terminal-1-133.retsat1.com.pl

8

Do przyszłych Ajentów Zabki

Zanim podejmiecie decyzje o podpisaniu umowy i weksla.

Porozmawiajcie z kilkoma Ajentami,popatrzcie na forach co w tej firmie sie teraz dzieje.Prezes pisze ze czeka nas ciezki rok 2010!

Nie moze byc juz gorzej.

Nie dajcie sie wrobić jak wielu z nas.

Marza na poziomie ledwo 9% jest nie do przyjecia przy zanizaniu AOM-u o 50pkt.

ŻENADA !!!!!

Kiedy sie to zmieni???????Droga Centralo z Ogrodowej?

mrx 29.12.2009 *.ibd174.internetdsl.tpnet.pl

1

Prawdą jest ze sieć Zabek oparta jest na wyzysku ajentów, tzn ludzi prowadzących te sklepy.

Za marną pensje bo tak mozna nazwac wynagrodzenie ajenta przyrównaną do zarobkow kasjera sieć wymaga nie wiadomo czego zostawiając wszystkie inne rzeczy takie jak podatki i zusy oraz straty towarowe na jego glowie i stosuje mobingi ze strony partnerow i pracownikow cenrali,

przestrzegam przed jakikolwiek kontaktem z tą firmą

sb cja daJE O SOBIE ZNAC NAWET W DZISIEJSZYCH CZASACH

SPRAWDZCIE KTO TERAZ JEST WLASCICIELEM ZABKI: PENTA INVESTEMNT

CZESKA FIRMA ZA KTORA STOJA TAJNE SLUZBY.

FILOZOFIA WYZYSKU.

moj przyjaciel zakonczyl własnie wspolprace z tymi złodziejami z Poznania oczywiście zostałý mu długi i wolnotariat bo robil za darmo przez 7 lat

radze sie zastanowić. Firma bowiem szuka naiwniaków, umowa wspolpracy oparta jest na podpisaniu weksla i blanco na nieograniczoną kwote. na tym biznesie nigdy nie zarobicie.

jarolakers78 02.01.2010 *.aber15.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam,

ale magia marki działa, he, he:) Zawsze się znajdą naiwni, których Pani z rekrutacji omota. Pierwsza żaróweczka zatli się już na szkoleniu. Po tygodniu pracy pojawią się pierwsze wątpliwości. Po pierwszej wypłacie (?) już tylko się wzmocnią. Później siedzę bo coś robić muszę, następnie siedzę, bo już nie mam wyjścia. Potem muszę jakoś z tego się wyplątać, ale wtedy to tylko jak w polskim (znakomitym zresztą) serialu "nogami do przodu"

Oby mniej takich ludzi

Pozdrawiam

Domek 08.01.2010 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

11

Witam, zapraszam ajentów, którzy jeszcze nie wiedza o forum swojej branży istniejące od pół roku www.ajenci.fora.pl .

Trwa konsolidacia ajentów. Będziemy "leczyć żabki". 

iks 08.01.2010 *.dny225.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
dobry pomysł!  Wyleczyć "żabki" zapewne Wam się nie uda, ale konsolidacja w celu "leczenia" ajentów to strzał w 10!..:-)

Domek 11.01.2010 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

11
Leczenie przyda się wszystkim w tej firmie poczynając od zarządu zatrudniającego byłych sb-ków poprzez nadzorców zwanych pięknie partnerami a skończywszy na niekompetentnych ajentach.

mirela26 22.03.2010 *.95.108.55.202

2
witam,mam zamiarać wraz z kuzynka zająć się żabką w poznaniu,naprawde jest aż tak żle?nie oczekuje kokosów tylko by nie mieć długów...proszę o jakąś porade

iks 23.03.2010 *.aaua145.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
W promieniu 150 m od miejsca mojego mieszkania, "usytuowało" się: 3 duże sklepy spożywcze (z monopolką każdy), żabka, Biedronka, 2 warzywniaki, i 2 niewielkie spożywczaki osiedlowe ( w tym jeden z monopolką), ponadto spory bazar z towarem wszelkiej maści a przy bazarze duży "Uniwersam Grochów" ze sporą ilością towarów wszelakich. Przy tym wszystkim kilka dni temu  otworzył się kolejna niewielka "dziupla spożywcza, oraz widzę szyld kolejnego sklepu typu "delikatesy". Jeśliby policzyć mieszkańców zaznaczonego przeze mnie okręgu, to nie są one w stanie przejeść oferowanego towaru. A jednak wszystkie te sklepy funkcjonują i jak widać zarabiają na siebie. Zastanów się zatem mirela26, jaki sens ma otwieranie franczu w spożywce, kiedy możesz sama z kuzynką otworzyć sklep pod własnym szyldem?. O popycie artykułów spożywczych w głównej mierze decyduje cena i jakość towaru a nie szyld. Przemyśl zatem co będziej bardziej opłacalne dla Was, przy założeniu, że w "żabce" będziesz tylko "wykonawcą woli franczyzodawcy". Życzę więcej odwagi i powodzenia. 

mirela26 23.03.2010 *.95.108.55.202

2
jasne że wolałybyśmy swój interes otworzyc ale by "mieć"żabke wkład własny to ok.8 tyś a by swój interes otworzyć to tyle nie wystarczy zwłaszcza że przeprowadziłyśmy się tu ze szczecina i już nie mamy żadnych oszczędności i kredyt też wziełysmy by się przeprowadzić więc zosały duże chęci i doświadczenie w handlu ale czy to wystarczy??obydwie pracujemy ale wiadomo jak to jest,ciągle coś z pensji ucinają więc chyba dużo nie ryzykujemy bo jeżeli choć troche więcej dostane prowadząc żabke bede zadowolona a do cięzkiej pracy jestem przyzwyczajona.pozdrawiam

iks 24.03.2010 *.aaua233.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
W waszej sytuacji wolałbym zakupić za te 8 tys jakiś atrakcyjny towar i zarabiać stojąc na dobrym bazarze, moim zdaniem szybciej zarobicie na własny interes niż w żabce.

Domek 25.03.2010 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

11
Mirello. Za nim zainteresujesz się współpracą z siecią żabka. Przeczytaj umowę współpracy. Jeżeli zadowoli cie fakt że nie zawiera ona zapisu o marży od obrotu. Oraz nie zawiera precyzyjnie sformułowanych warunków współpracy to podpisuj. Ludzi szalonych i pozbawionych rozsądku nie żałuję... Wielu już podpisało ten papierek i wielu podpisze. Bo ludzi najwnych jest nieprzebrana ilość. Pytanie brzmi czy Ty także okarzesz się rybką złowioną na wędke rybaka-cwaniaka? Wszelkie informacie o umowie i wiele innych znajdziesz na forum ajentów. Wystarczy poszukać....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.