Forum: Tribal i Karl Kani - amerykański hiphop sklep

14.05.2008
wypowiedzi: 17
*.satfilm.net.pl

Witam,

 

Mam takie pytanie. Znalazłem bardzo ciekawą ofertę firmy Tribal z amerykańską odzieżą młodzieżową. Chciałbym otworzyć taki sklep bo to jest coś nowego w centrach handlowych i myślę,że by miało rację bytu. rozmawiałem z przedstawicielem firmy i franczyzobiorca działa na 50-60% marży. czytając forum zauważyłem że większośc firm dahe tylko 30-35% marzy. Co o tym sądzicie? 

 

26.05.2008
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Porównaj ceny detaliczne tych ciuchów z cropp, smith's (stylistyka podobna) i masz odpowiedź czemu 60% marży.

IMHO tylko w specjalistycznych skateshopach i tylko w połączeniu z innymi markami.

I jak widać ze strony internetowej tak się to sprzedaje - zauważ brak salonów własnych i franczyzowych w galeriach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.