Forum o artykule: Salony gier we franczyzie 1475

kufer 15.02.2009 *.88.220.105.14

2
Hej:)Mam pytanie:co trzeba zrobić,aby założyć salon gier?Można wstawić do salonu automaty do gier z kilku firm naraz,i czy takie coś się opłaca?Czy na wstępie przed wstawieniem automatów trzeba coś płacić?Jakie są wymagania odnośnie salonu gier,oprócz bliskiej obecności szkoły?

kufer 15.02.2009 *.88.220.105.14

2
Hej:)Mam pytanie:co trzeba zrobić,aby założyć salon gier?Można wstawić do salonu automaty do gier z kilku firm naraz,i czy takie coś się opłaca?Czy na wstępie przed wstawieniem automatów trzeba coś płacić?Jakie są wymagania odnośnie salonu gier,oprócz bliskiej obecności szkoły?

jarolakers78 16.02.2009 *.abek216.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam,

nie możesz wstawić automatów kilku firm. Izba skarbowa wydaje zgodę na daną lokalizację tylko raz, podpisujesz umowę z jedną firmą, która twoją lokalizacja puszcza w tzw. edycji. Jest to zgoda wydawana, o ile dobrze pamiętam na 6 lat. Jak zwiążesz się z jedną firmę, to praktycznie na "amen", dlatego warto przemyśleć wybór fimy z którą będziesz współpracował. A co do franczyzy? Można taki salon sobie otworzyć bez żadnej współpracy franczyzowej. Mom zdaniem nie opłaca się inwestować w niby znaną markę. Sam otworzysz taki salon za o wiele mniejszą kasę i z takim samym ryzykiem powodzenia jak z franczyzą. Bo niby co to za znana marka, mówię o tej, która ogłasza się na tym portalu. Jakie miasto cię interesuje?

kklaudiakk 17.02.2009 *.duk47.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
witam. jak obejsc przepis dot. 3 automatow??? czy jest mozliwe wstawienie wiekszej ilosci?

primawojtek 21.02.2009 *.95.160.217.210

1

Witam

 Interes jest jak najbardziej dochodowy, a propozycja franczyzny to "ciekawy sposób" naciągania potencjalnych klientów do współpracy. 

Odnośnie ilości 3 uautomatow można obejść te ograniczenie. Proponuję kontakt z prężnym przedstawicielem firmy zajmującej się automatami. Moge pomóc na woj. lubelskim i mazowieckim.

Darek67 28.02.2009 *.dynamic-78-8-62-101.ssp.dialog.net.pl

1
mam pytanie, czy w takim lokalu jest obowiązek mieć toaletę dla klientów ? czy musi być np: kawa, herbata lub inny napój? w jakich godzinach powinien taki lokal być otwarty? czy Firma która dostarcza maszyny to żąda aby lokal w środku jak i na zewnątrz wyglądał według ich kryteria czy mam wolną rękę ? czy w lokalu musi być ponuroczyli świeci się kilka żaróweczek. 

Mateusz Bzymek 31.07.2016 *.89-64-15-250.dynamic.chello.pl

1

Witam

Jestem zainteresowany otwarciem salu gier w Kielcach.

Czy ktoś może pomóc w tym temacie??

mbzymek42@gmail.com lub 664722202

JerzyCsani 06.10.2016 *.ito75.internetdsl.tpnet.pl

3

Jeśli jest, jak piszesz, to sam jestem na minie... Ale automatu można sie pozbyć z kanjpy w każdej chwili.

obiektywny komentator 06.10.2016 *.d138.gorlice.zicom.pl

354

nie ma od dawna już legalnych automatów żadnych ... od 1 stycznia to już będzie całkiem armagedon, jeśli cokolwiek na tym zarabiasz to zostało ci nieco ponad 2 miesiące i możesz zapomieć choćby o złotówce z tego tytułu

JerzyCsani 06.10.2016 *.CMPC-089-239-121-117.CNet.Gawex.PL

3

Ja na tym nie zarabiam. Stoi w moim lokalu, a ja co najwyżej mogę sprzedać więcej piwa. To wygląda tak, że firma tak jakby dzierżawi kawałek powierchni Twojej knajpy żeby to postawić. Heh, to się usunie i tyle.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.