Forum: PAF 1475

rekrut 11.07.2006 *.dym98.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego tak ucichło jak ktos sie wypowiedzial że byl karany i co są jakies argumenty że niesłyszę.

Magik 25.07.2006 *.btc97.neoplus.adsl.tpnet.pl

374

Informacje

Firma: Polska Agencja Finansowa


Adres kontaktowy

Kontakt: *************
Adres: ****************
Kod, *************************
Państwo: Polska (puki co :)
Telefon: *******************
Faks: ***********************


Baza danych franchise

Franchise od: 2003r.
Aktualna liczba siedzib franchise: 220
Planowana liczba siedzib franchise: 580
System szuka partnerów w: Polska, Litwa, Ukraina, Słowacja
Wymagany kapitał własny: 3.500 EUR
Suma inwestycyjna: 2.800 EUR
Jednorazowa opłata wstępna: 500 EUR
Opłata franchise: 30%

strasznie mi sie to podoba :) :)
Magik

PS.
gwiazdeczki (*) sa po to aby redakcja nie mogła uznac tego za reklame

rekrut 26.07.2006 *.dxx253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik o co chodzi.....

Magik 26.07.2006 *.bsv151.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Jak to, o co, siec sie rozrasta ..............
Pozdrawiam Magik :)

rekrut 26.07.2006 *.dxu156.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie takie wieści można przeczytać

AntyFinansowy 27.07.2006 *.aaox78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może i ten PAF jest najlepszą siecią punktów kasowych (inne już zbankrutowały), ale ładować się w to nie warto. Na porządny punkt PAF-u trzeba wydać 15 tys. zł. A już za 20 tys. zł można mieć BPH z lepszą marką, produktami i perspektywą rozwoju, a nie zaniku w przyszłości.

rekrut 06.09.2006 *.dxw233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak wam się kręci.

mariolka 12.09.2006 *.host-ip101-59.crowley.pl

Witam wszystkich
Od znajomej, która przed chwilą „uwolniła się” od PAF’u dowiedziałam się o tej dyskusji i postanowiłam zabrać głos.
Ja również byłam w sieci. Na moje szczęście byłam „tylko” kilka miesięcy. Źle się stało, że weszłam z nimi we współpracę. Została gorycz i długi, które będę jeszcze długo spłacała.
Otworzyłam punkt. Kiedy mi nie szło i dzwoniłam do sieci, nie otrzymywałam żadnej pomocy. Kiedy miałam jakieś techniczne problemy musiałam dzwonić po kilkanaście razy aby ktoś raczył w końcu przyjechać, a jeżeli już przyjechał, to przyjeżdżał nasz, pożal się boże, dyrektor regionalny, z którym i tak nic nie można było załatwić gdyż on nie jest decyzyjny i może tylko „raport napisać” dla zarządu. Pod koniec mojej współpracy z firmą przyjechał Pan Marek żeby się zorientować czy można coś jeszcze zrobić, aby punkt przynosił dochody. Przyjechał, popatrzył i stwierdził, że plakaty są dobrze powieszone, ale on nie wie, dlaczego mi nie idzie. Kiedy mu powiedziałam, że nie mam na nic pieniędzy i żeby się utrzymać zaczęłam pracować na drugim etacie i że dłużej nie dam rady tego ciągnąć powiedział, że „w takim razie powinnam poszukać jeszcze jednego etatu żeby utrzymać ten punkt”. Kiedy to usłyszałam miałam ochotę dać mu w twarz. Tego samego dnia Pan Marek zabrał mnie do innego punktu. Po drodze pytam się Pana Marka czy to jest punkt, który dobrze idzie. Odpowiedział z całym przekonaniem: „Tak. To jest super punkt. Ten przynosi dochody.” Ok. Stwierdziłam. Pojadę. Zobaczę. Kiedy przyjechaliśmy do w/w osoby Pani pyta Marka co ma robić, bo jej nie starcza nawet na podstawowe rachunki. Kobieta miała łzy w oczach mówiąc, że nie ma, za co dziecku butów kupić. Wielki Pan Marek odpowiedział z uśmiechem na twarzy, że to nie jego problem. Ok. Z jednej strony zgadzam się, że to nie jego problem, ale z drugiej strony takiego chamstwa nie widziałam jak żyję. Bo opisane sytuacje nie są jedynymi, kiedy śmiali mi się w oczy.
Co do mojej zabudowy, to stoi i kurzy się w piwnicy. Firma obiecywała znalezienie innego chętnego i zmianę miejsca, i co? I sama musiałam wszystko rozebrać i przewieźć do piwnicy, bo desek za kilka tysięcy nadal szkoda mi spalić a tylko do tego się nadają.
Poza tym wszystkim chciałam się spytać czy inni również, tak jak ja otrzymywali faktury za rzeczy, których nie widzieli na oczy?
Czy ci, którzy zakończyli współpracę z firmą odzyskali weksel?
Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy piękny koniec tej firmy.
Pozdrawiam

stalmir 12.09.2006 *.abxe56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prowadzę punk kasowy ale ,,Mieszko,,.Trzeba stwierdzić że to nie czasy na taki punkty.Piniądze idą za długo no i ludzie boją się wpłacać.Dostają wezwania do zapłaty.Czest wplacają po terminie ale za wezwanie są zli na kasjera.Ja niedługo zamykam.Życzę Wam powodzenia.PS.Czemu pieniądze idą 5 dni,przecież dałoby się to zrobić w 2 ?

seba 15.09.2006 *.bxq86.internetdsl.tpnet.pl

3
pani mariolu nie jest pani jedyna w takiej sytuacji z jaka zostawił pania paf oni robią tak ze wszystkim którzy odeszli luib są nie rentowni dla firmy. Jeżeli można prosił bym o kontak na e-meila chciałbym z pania porozmawiac na ten temat tylko ze nie na forum mam kilka pytan do pani i do innych osób które współpracowały z pafem i maja podobne problemy po odejściu od nich. Mój adres misiek71_35@o2.pl Prosze o kontakt

piotrek_111 15.09.2006 *.bmc108.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeśli wystawili faktury na rzeczy z kosmosu to NIE PŁACIĆ TAKICH FAKTUR!!!
Jeśli faktura nie ma podpisu (odbiorcy) to żaden sąd nie wyda nakazu zapłaty.
Więc mogą się w d... pocałować!

Co do opłacalności bądź nie danego interesu to jednak Pani podejmuje ostateczne ryzyko. Obojętne jaką branżą by się Pani nie zajęła i czy to franchising czy biznes całkowicie niezależny.
Uważam więc, że płacz z powodu braku zysków jest nie na miejscu. To akurat nie jest wina PAFu.

rekrut 15.09.2006 *.dzc48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pisac jak najwiecej.....

rekrut 15.09.2006 *.dzc48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pytnie do Seby czy ten adres co podałes jest dobry bo nic do ciebie nie chce dojśc

seba 15.09.2006 *.bxq86.internetdsl.tpnet.pl

3
dobry możesz pisac i niech inni sie też kontaktuja bo wiem ze ludzi poszkodowanych przez paf jest dużo

Patryk 15.09.2006 *.dlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytałem temat o tym czy punkty kasowe mają przyszłość. Jeżeli to prawda, to może PAF słusznie rozwija inne usługi dodatkowe.

Patryk 15.09.2006 *.dlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy któryś z uczestników sieci PAF może coś powiedzieć o obrotach z poszczególnych usług?

Patryk 15.09.2006 *.dlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak by jeszcze dodał coś o zyskowności to by było wspaniale :))))

rekrut 16.09.2006 *.dxw202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapomnij o temacie....

Patryk 17.09.2006 *.dkt141.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pytałem się tych co wiedzą. A jak Ciebie to nie interesuje to trudno...

piotrek_111 17.09.2006 *.blh16.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
A tak z czystej ciekawości - jak długo idą obecnie przelewy w PAFie ???

Piszcie!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.