Forum: Czy firmy sprzedające jeansy (Wrangler itd) rozwijają się na zasadzie franchisingu?

23.02.2002
dres
*

Jest wiele sklepów z markową odzieżą, a nie znalazłęm ofert..

23.02.2002
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Jest kilka sieci z markową odzieżą i obuwiem działających na zasadzie franchisingu. Ale franchising to nie tylko prawo do używania marki i materiały reklamowe. To jest cały system. Zdecydowana większość działa na zasadzie licencji.

23.02.2002
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Są to np: adidas, Benetton, Palmers, Ritz, Sun of Gaba, The Athlet's Foot, U szewczyka

18.06.2002
nora
*

Nijaki EastWest poszukuje biorców, którzy mieliby sprzedawać firmowe jeansy.Ogłaszają się w gazetach, ale niestety podane przez nich numery wymagają rozszyfrowania...Rodzaj testu na inteligencję?

19.06.2002
Maciej
*

W jakich gazetach się ogłaszają?

19.11.2015
wypowiedzi: 7
*.static.chello.pl

A gdzie można kupić ponadwymiarowy asortyment?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.