Forum: Czy firmy sprzedające jeansy (Wrangler itd) rozwijają się na zasadzie franchisingu? 1484

dres 23.02.2002 *.

Jest wiele sklepów z markową odzieżą, a nie znalazłęm ofert..

Redakcja 23.02.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Jest kilka sieci z markową odzieżą i obuwiem działających na zasadzie franchisingu. Ale franchising to nie tylko prawo do używania marki i materiały reklamowe. To jest cały system. Zdecydowana większość działa na zasadzie licencji.

Redakcja 23.02.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Są to np: adidas, Benetton, Palmers, Ritz, Sun of Gaba, The Athlet's Foot, U szewczyka

nora 18.06.2002 *.

Nijaki EastWest poszukuje biorców, którzy mieliby sprzedawać firmowe jeansy.Ogłaszają się w gazetach, ale niestety podane przez nich numery wymagają rozszyfrowania...Rodzaj testu na inteligencję?

Maciej 19.06.2002 *.

W jakich gazetach się ogłaszają?

Seba84 19.11.2015 *.84-10-61-10.static.chello.pl

7

A gdzie można kupić ponadwymiarowy asortyment?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.