Forum: Ankieta wśród biorców 1475

EWA 19.01.2003 *.pa67.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

HEJ MACIEJU!!!!
TERAZ JUZ TO WIEM, MASZ RACJE.
CHCE ZROBIC ANKIETE WSROD BIORCOW, ALE KTORA FIRMA SIE NA TO ZGODZI????
MOZE TY MACIEJU MOGLBYS MI JAKOS POMOC, BEDE DOZGONNIE WDZIECZNA:
MOJ E-MAIL QUESTION9@WP.PL
POZDRAWIAM!!!! Z KATOWIC!

Xawier 19.01.2003 *.prosie9.acn.pl

Wydaje mi się, że jest mało sieci które ujawnią dane swoich biorców osobie z "boku", a z całą pewnością nie zrobią tego sieci które mają wielu biorców ... ale sieci we własnym zakresie robią takie ankiety, wśród swoich biorców, można spróbować zdobyć takie opracowanie, lub przez centrale (pod jej nadzorem) rozesłać pytania.

ewa 20.01.2003 *.qb175.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

hej !!! masz racje, tylko ze ja mam malo czasu, jesli masz jakies materialy na temat framchisingu firmy - firm- prosze w ramach wymiany moglbys mi jakos pomoc?

Xawier 21.01.2003 *.prosie4.acn.pl

Masz katalog firm w którym sieci podają swoje maile i telefony, zadzwoń do wszystkich lub wyślij maila ze swoimi pytaniami (zastanów się co cię interesuje), myślę że znajdą się sieci które ci pomogą

EWA SLABON 22.01.2003 *.pb91.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

WIEM, ALE JUZ ZACZELAM DZWONIC I NIESTETY TY JESTES WIEKSZYM OPTYMISTA NIZ JA... JESZCZE NIE BYLO TAKIEJ KTORA ZGODZILABY SIE NA 100 PROCENT.


POZDROWIENIA!
EWA

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.