Forum: Agencja Tłumaczeń Przysięgłych

03.06.2008
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Czy ktoś móglby wypowiedzieć sie na ten temat? np agencja ILS? czy warto byłoby otworzyc takie biuro obok nowo powstajacego sąduw mieście 31 tys. mieszkańców??? co o tym myslicie?

16.07.2008
wypowiedź: 1
*.238.34.14

witam,

 

chętnie poznam jakieś opinie na temat tej franczyzy... 

 

pozdrawiam

 

16.07.2008
wypowiedzi: 153
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zrób mały test i zobacz ile osób w Twoim mieście będzie zainteresowane tymi tłumaczeniami i w jakiej cenie. wtedy będziesz wiedział czy na tym możesz zarobić.

16.07.2008
wypowiedzi: 4
*.rzeszow.mm.pl

Witam,

 

jeżeli tłumaczenia tylko przysięgłe, to przede wszystkim chyba samochodowe. Zdarzają się od czasu do czasu inne. Nie jestem pewien, czy sąsiedztwo sądów to plus. Tłumacze w znacznej części narzekają na współpracę z instytucjami (narzucone, niskie stawki, długie terminy płatności, niejasna sprawa VAT-u - być może to się teraz zmieniło).

Radzę się dobrze zastanowić. Oczywiście nie jest to biznes skazany na starcie na porażkę, szczególnie, że nie wymaga zbyt dużych inwestycji. A możliwości mimo wszystko jest dużo, bo przecież nie przysięgle się tylko tłumaczy ;) albo też często prowadzi się równolegle inne usługi.

12.01.2018
wypowiedzi: 17
*.106.159.97

Moja koleżanka jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i nie narzeka na brak klientów, a miasto nie jest zbyt duże

09.02.2018
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od siebie mogę powiedzieć że Szkoła Języków Obcych - LEVEL mega dobrze się sprawdza w takich sytuacjach, najlepiej będzie z nimi się skontaktować :D

20.02.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak szukasz szybkich tłumaczeń to jedyna firma jaka przychodzi mi do głowy to oni http://langster-school.pl/oferta-dla-firm/. Miałem okazję parę razy z nimi współpracować i było idealnie.

21.02.2018
wypowiedzi: 18
*.80.166.reserved.voxility.com

Agencje tłumaczeń to jest  świetny biznes. Żałuję,że się nie uczyłem tego języka.

_________________________________-

pracemagisterskieekonomia.org

07.03.2018
wypowiedzi: 13
*.blast.pl

Też polecam ten biznes :) https://www.alingua.pl/tlumaczenia-pisemne/

08.03.2018
wypowiedzi: 20
*.189.114.30

Ta agencja to może być świetny biznes. Rośnie obecnie popyt na takie usługi.

_______________________________________

Prace dyplomowe

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.