Forum: Drogeria A’propos ...

15.05.2008
wypowiedzi: 2
*.cable.smsnet.pl

czy jest moze ktos kto weszedł we franczyze i moze sie podzielic opiniami, dosc droga jest oplata 70000zl

18.05.2008
wypowiedzi: 2
*.cable.smsnet.pl

wie ktos cos na temat??? moze ktos ogolnie ma dotyczynienia z ta branza???

30.06.2008
wypowiedzi: 4
*.elk.mm.pl

Witam,

Ideą dla powstania tej wiadomości stały się własne doświadczenia wyniesione ze współpracy z krakowską firmą kosmetyczną oraz osobą, pełniącą funkcję koordynatora do spraw rozwoju w tej firmie.
Z racji swojej fascynacji branżą kosmetyczną, postanowiliśmy związać swoją przyszłość z działalnością firmy, której dynamiczny rozwój i życzliwe podejście do ludzi, nie uszły naszej uwadze. Już na samym początku współpracy pojawiły się sytuacje, które powinny być może, zwrócić naszą szczególną uwagę. Nawiązaliśmy współpracę mającą na celu otwarcie kilku sklepów franszyzowych. W trakcie otwarć, firma chętnie korzystała z naszego doświadczenia do powstania także swoich własnych sklepów. Bezinteresowne zaangażowanie podczas otwarć w północno-wschodniej Polsce umożliwiło nam uzyskanie praktycznej wiedzy. Dawało także poczucie spełnienia i dobrze wykonanej pracy, mimo iż nie wiązało się w żadnym stopniu z uzyskaniem od firmy jakiegokolwiek ekwiwalentu.
Wielokrotne spotkania z pracownikiem firmy, rozmowy telefoniczne z nim prowadzone oraz łączący z nim niemal \"przyjacielski\" kontakt, stanowiły tylko i wyłącznie iluzoryczne tło....

Dalszą część swojej wypowiedzi mogę przesłać jedynie na adres email.

Pozdrawiam

Mrówka

07.11.2008
wypowiedzi: 4
*.gprs.plus.pl

Wobec rosnącego zainteresowania wypowiedzią na forum z dnia 30.06.2008 informujemy, że wkrótce zostanie zamieszczona cała treść artykułu na łamach czasopism branżowych.

08.11.2008
wypowiedzi: 137
*.is.net.pl

Czy A'Propos to dawny" Dom pod Jagnięciem" z Krakowa?Bo jeśli tak to potrafią się obchodzić ze swymi"partnerami" jak należy..

08.11.2008
wypowiedzi: 4
*.gprs.plus.pl

Gacku, wszelkie próby mające na celu uzyskanie dalszej części artykułu podszywając się pod osoby trzecie, są niestosowne!

30.12.2008
wypowiedź: 1
*.142.185.180

Mrówka, gubisz się. zdradzasz swój IP - i to jest twój bład

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.