Forum: Cejrowski na okładce 1475

Adam Kol 04.07.2008 *.rev-217.149.244.2.atman.pl

7
Dlaczego wybraliscie na okladke magazynu tego homofoba i prymitywa? Jakos nie kojarzy sie dobrze tan pan. cejrowski to wstyd! Szanowalem go bardzo do czasu, kiedy wlasnie w TVN Style w trakcie trwania swojego programu nie zaczal wyglaszac homofobicznych komentarzy. Pamietajcie, ze geje to duza grupa Waszych czytelnikow i trzeba nas szanowac!

Inwestor 07.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Każdy ma prawo do wypowiadania swoich przekonań ale zawsze geje i feministki mają najwięcej do powiedzenia i wszystko ich boli! Feministkom się nudzi więc robią co robią a inne normalne kobiety idą do przodu kiedy te gadają! A geje niech żyją i robią co chcą nikt ich nie uciska tylko oni mają jakieś kompleksy!

Cejrowski przynajmniej obala nasze typowe dla Polaków obłudy i wyśmiewa zakłamanie Polaków!

Wiwat Cejrowski!

Adam Kol 12.07.2008 *.aara134.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Nie ukrywam, ze nie chce mi sie komentowac tak obrazliwej i budujacej stereotypy wypowiedzi, bo ewidentnie widac, ze to Inwestor ma problem i zatrzymal sie w latach 90tych, kiedy spoleczenstwo szlo do przodu. Cejrowski jets postacia kontrowersyjna i wypowiada swoje poglady w obrazliwy sposob. Nie potrzeba tego udowadniac. Wydaje mi sie , ze formula Kuby Wojewodzkiego juz sie wyczerpala i oby w przypadku Cejrowskiego tak sie stalo.

Inwestor 15.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18
Ale tu na forum znaleźliśmy się nie przez Inwestora ale przez człowieka, który nie jest tolerancyjny ponieważ uważa że Cejrowski nie powinien byc na okładce pisma. Pytam to kto ma byc? Jeśliby był przedstawiciel ruchu gejowskiego to było by hura a jeśli Cejrowski to be! Zastanówcie się w jakim świecie żyjecie! Chcecie równości to znoście też swoich przeciwników i się z nimi liczcie! phi!

MiWi 16.07.2008 *.dlx209.neoplus.adsl.tpnet.pl

164
W tym wywiadzie nikt nie pyta Cejrowskiego co myśli o mniejszościach, tylko na czym zarabia pieniądze. Co może być inspirujące dla wszystkich.

Adam Kol 16.07.2008 *.axo97.neoplus.adsl.tpnet.pl

7

Haha, jak to brak tolerancji. Przeciez nigdy nie ma tu dzialaczy ruchu gejowskiego czy lesbijskiego bo nie o to chodzi. Jezeli chodzi o Cejrowskiego to chcielibyscie czytac o kims kto publicznie Was obraza za to kim jestescie? Jako klient magazynu nie musze sie na to godzic. Jezeli wyrazajac swoje zdanie jestem nietolerancyjny to czym jest tolerancja? Czy nie mam prawa wyrazic swojej opini o czlowieku, ktory tak lekko obraza innych?

Uwazam, ze pewne osoby przez swoje skrajne poglady nie powinny byc promowane. Cejrowski to nie tylko homofob czy biznesmen, to cala postac na ktora te i inne rzeczy sie skladaja. Nie mozna kupic kogos w kawalku. Troche perspektywy zycze.

Idac tropem powyzszych postow mozna wnioskowac ze mamy antysemitow bo pojawili sie Zydzi, rasizmu by nie bylo jakby czarni sie nie pojawili etc etc.

bartomada 16.07.2008 *.aczv156.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
Adamie Kol-nie bądź taki zły na ludzi którzy uważają ,ze sex miedzy 2-ma panami jest nienormalny.Dzięki takim jak p.Cejrowski żyjesz.Przecież gdyby  twój ojciec preferował panów -to powiedz -w jakim miejscu skończyłby swój krótki żywot plemnik z którego powstałeś?

Adam Kol 16.07.2008 *.axo97.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Bartomada dawno ktos nie probowal mnie tak obrazic, ale przynajmniej rozbawiles mnie prostota swej wypowiedzi. Pomysl gdzie sam bys sie znalazl, gdybys na codzien byl soba...

Inwestor 16.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Adamie Królu widzisz przez jakich ludzi jest tyle zła i nienawiści w ludziach - przez takich jak Ty. Każda gazeta ma prawo robic wywiad z kim chce a nie każdy musi ją czytac. Ludzie inteligentni lubią czytac artykuły i wypowiedzi ludzi o róznych poglądach. Prawosławni czytają listy i książki Jana Pawła II, żydzi czytają książki Hitlera itd. Taki jest świat i każdy ma prawo do wypowiedzi tak jak Ty. Ale zobacz kto przyczynił się do sporu na tym forum!

Pozdrawiam 

Adam Kol 17.07.2008 *.rev-217.149.244.2.atman.pl

7

No wlasnie Drogi Inwestorze Ty sie przyczyniles zamieszczajac swoj pierwszy obrazliwy komentarz na temat kompleksow srodowiska homosexualnego, ktore stanowi zreszta jedna z najwiekszych grup nabywajacych towary luksusowe. Mozna wnioskowac, ze ten miesiecznik tez kierowany jest do takiej grupy, a jaki cel ma obrazanie swoich czytelnikow? Poza tym racja jest ze nie musze czytac, ale czy na tym zalezy gazecie? Na odstraszaniu wiernych czytelnikow?

Generalnie nie rozumiem pseudo tolerancyjnych wypowiedzi na tym temacie. Jezeli magazyn ma forum, to skorzystalem bo lubie te pozycje i chce ja czytac. Wysdawalo mi sie, ze nie ma nic cenniejszego dla firmy niz feed back od klientow... 

Inwestor 17.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Polecam lekturę wywiadu z Cejrowskim! Także polecam pierwszy wpis na tym forum i będzie jasne dlaczego się tu znaleźliśmy!

Pozdrawiam 

Adam Kol 18.07.2008 *.rev-217.149.244.2.atman.pl

7
Nie. Ja sie tu znalazlem, poniewaz chcialem cos przekazac redaktorowi magazynu. Nie wiem po co inni sie tu znalezli.

bartomada 18.07.2008 *.proxy.ilabs.pl

137
To forum słuzy ludziom,którzy interesują się biznesem-szukaja pomysłów,porad albo chcą sie swymi spostrzeżeniami podzielić z innymi.Tak więc pomyliłeś adres i to bardzo.Idź lepiej coś napisać na ścianie w dworcowym wc-trafisz idealnie w swą grupę docelową.

Inwestor 19.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18
Wszyscy znaleźliśmy się tu p.Adamie bo to forum i każdy ma prawo do wypowiedzi a jeśli chodzi o to aby coś przekazac redaktorowi a nie lubi pan słuchac zdania innych to można napisac list do redakcji! To jest forum!

kasjerka 19.07.2008 *.68-mo2-11.acn.waw.pl

2

Nie rozumiem... od kilkunastu lat można było się już przyzwyczaić do wolności słowa - chcą, niech publikują, nawet na okładce. Sympatycy przeczytają, nienawidzący ominą szerokim łukiem te kilka stron i przeczytają inne artykuły, wytną z okładki albo po prostu nie kupią. Mogę się tylko cieszyć, że jak dotąd nie zauważyłam żadnych redakcyjnych "ciągot": do prawa czy lewa, czerni czy bieli. Raz jest ten, w kolejnym numerze inny - i nie za wszystkimi przepadam (gwoli wyjaśnienia - za Cejrowskim też nie).

Nie powiedziałabym też, że to promocja Cejrowskiego... ja przeczytałam ten wywiad...

Adam Kol 21.07.2008 *.eqc166.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Szanuje wypowiedzi wszystkich i nie neguje. Moge sie z nimi co najwyzej nie zgadzac, ale poziom jaki reprezentuje wpis mowiac o wcetkach z Centralnego to ... nie warto jezyka strzepic. Powiem tylko, ze tu sie go nie spodziewalem znalezc. Pozdrawiam wszystkich zaangazowanych w dyskusje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.