Forum: Reserved (LPP) - udzielają licencji? - moda 114

Renegat 04.04.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

Mogą przeinwestować.

studenciak 20.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Ciuchy reserved mozna kupic nawet lumpeksie, fakt faktem, ze nie sa to aktualne kolekcje, ale sprzed trzech lat lub wiecej, ale to zawsze reserved. W ten sposob firma ta niszczy sobie reputacje i renome. Podobnie LPP robi z Hendersonem.

Marek 02.06.2004 *.kh170.neoplus.adsl.tpnet.pl

o ile posiadacie informacje o franchisie tej firmy, proszę skontaktujcie się ze mną mgserwis@op.pl
Prowadzę już firmę na zasadzie franszyzy i mogę podzielić się z Wami swoimi uwagami.
Pozdrawiam, Marek.

abil 25.08.2004 *.csi-tourreau.rain.fr

chcialem dolaczyc moje zdanie na temat reserved
otoz chcialem otworzyc taki sklep w miescie okolo 100 tys mieszkancow,napisalem e-maila do pana Olczyka , dostalem informacje o niezbednej kwocie potrzebnej do otwarcia takiego sklepu ale ze w tym miescie nie mam szans poniewaz jest juz w trakcie otwarcia
powiedziano mi ze bez wzgledu na warunki jakie posiadam nie mam szans na otwarcie sklepu w tym miescie
minelo pol roku a sklepu jak nie ma tak nie ma
wyslalem ponowny e-mail ale rzecz jasna nie dostalem odpowiedzi
ciekawie traktuja interesantow

karmarobka 03.10.2005 *.proxy.promostars.com

1
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych Reserved! Na początek wyjaśnienie. Dostaję mnóstwo maili z zapytaniem i na wszystkie, podkreślam, na wszystkie zawsze odpisuję. Często się zdaża, że z różnych powodów dostaję informację, że e-mail nie dotarł. Częsty błąd polega na tym, że zainteresowani podają zły e-mail do siebie... Faktycznie odpisuję na maile co jakiś czas, bo najczęściej jestem w podróży. Można do mnie dzwonić, jeżeli nie odbieram to znaczy, że jestem na spotkaniu. Wtedy wystarczy zostawić wiadomość z telefonem zwrotnym, na pewno oddzwonię! Pozdrawiam Robert Olczyk

F@lcon 17.10.2005 *.80.51.37.2

9
Dlaczego LPP nie jest zainteresowany otwieraniem sklepow w mniejszych miejscowosciach? Z mojego miasta (okolo 25 000 mieszkancow) wszyscy musza jezdzic do Warszawy (70km). Gdyby mieli Reserved pod nosem, na pewno ubieraliby sie u siebie. Czy LPP w to nie wierzy?

kermit 07.05.2008 *.host227.elsnet.pl

2
chodzi mi o ten znany sklep z odzieżą. chcę jakiś otworzyć i tak myślę o reserved, ale nie wiem czy on w ogóle jest we frenchisingu????

kermit 08.05.2008 *.host227.elsnet.pl

2
i czy może ktoś podpowiedzieć jaki najlepiej wybrać sklep z ubraniami ktory jest we frenchisingu? co powiecie o top secret?? na jakie rzeczy nalezy zwracac uwagę wybierając dany sklep - chodzi mi o zapisy umowy...

natasz2008 05.07.2008 *.aavl108.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Czy reserved dziala na zasadzie franczyzy?

obiektywny komentator 07.07.2008 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

kiedyś chyba ten temat już się przewinął przez to forum albo gdzieś indziej "obił" mi się o oczy

 z tego co pamiętam Reserved otwiera samodzielnie swoje salony i tylko w duzych miastach od 150 tys mieszkanców w góre

blumen31 31.08.2011 *.deb42.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Witam wszystkich jestem powaznie zainteresowany firma RESERVED wdzieczny bede za wszystkie wypowiedzi w tym temacie tzn;jakie utargi sie robi w tym sklepie,warunki wspołpracy i ogólnie czy warto...???  Pozdrawiam i dziekuje.

sebku 26.11.2013 *.213.77.50.210

1

Stoi jak byk na stronie http://www.lpp.com.pl/franczyza

Firma Lpp S.A. nie udziela franczyzy na sieci Reserved, Reserved Kids, Mohito i Sinsay

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.