Forum: Hot Dogs = Kompletna Klapa 1475

Beata13 29.07.2008 *.aajd254.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Hej Inwestor.Odradzam Tobie i każdemu innemu naiwniakowi.Przewróciłam się z krzesłem do tyłu ze śmiechu jak przeczytałam o bzdurnej comiesięcznej opłacie stanowiącej calutki wasz utarg...ale jaja.

Ja miałam taki super wózeczek uklecony przez pana Adama Cudaka z Inowrocławia za 7000 złotych.Razu pewnego podeszła do mnie miła młoda naiwna kobitka i zaproponowała mi rozłożenie na jeden dzień w Hali Arena we Wrocławiu , bardzo zaskoczyła mnie propozycja opłaty za tę łaskę 1000/za jeden dzień..Na targowisku Świebodzkim gdzie walą tłumy dawało się wyciągną ć w niedzielę po 200-250 złotych utargu/2,50 hot-dog.Codzienny utarg to ok.30 zł w ścisłym centrum wrocławia.Jak było 70 to był wielki luksus.i tyle bajeczek.Zawsze mniej wtopiłam niż przy Żabce i Kolporterze.

Inwestor 03.08.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Co Ty kobietko piszesz? Chcesz powiedziec że dzienny średni utarg to 30-70zł czyli sprzedawałaś do 30 hot-dogów dziennie? To co to były za miejsca. Nie dziwię się że się zraziłaś jeśli podejmowałaś decyzje o stawianiu wózka w takich miejscach. Ja już rozmawiałem z pracownikami takich stoisk z hot-dogami (nie z właściecielami) na Śląsku w marketach i powiem Ci że każdy pracownik powiedział że w najgorszy dzień miesiąca jest to 70-80szt a w te dobre to jakieś 120-150szt. Średnia jaką policzyłem to około 100-110szt dziennie policz po 3,5-3,8zł za sztuke!

Pozdrawiam i powodzenia w "inwestycjach" 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.