Forum: Tworzyć system... 1478

rwillisch 14.08.2008 *.dem201.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam ! Posiadam lodziarnie połączoną z kawiarnią ,ruch jest naprawdę spory. Problem w tym że ledwo wszystko idzie skleić do kupy,a pod koniec roku zamierzam to jeszcze rozbudować co będzie się wiązało z kolejnymi kłopotami organizacyjnymi itp...Pytanie brzmi czy są ludzie którzy przyjrzeli by się systemowi pracy w mojej firmie i potrafili by doradzić co można by zmienić zeby wszystko lepiej funkcjonowało ??

Marcin_00 23.08.2008 *.avr62.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam serdecznie,

Od około roku zajmuję się doskonaleniem przedsiębiorstw, a także jestem certyfikowanym auditorem zintegrowanego systemu zarządzania jakością. Jeżeli jest Pan zainteresowany pomocą proszę się odezwać na gg 8249734.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.