Forum: Agencja ślubna - organizacja wesel

05.09.2017
wypowiedzi: 8
*.adsl.inetia.pl

Myślę, że to dobry pomysł na biznes. Organizacja wesela jest skomplikowana, więc pomoc na pewno się przyda :) 

05.09.2017
wypowiedzi: 8
*.adsl.inetia.pl

Tak jak radzą inni- tylko miasta studenckie. Tam zawsze będzie popyt na mieszkania. Wrocław, Warszawa, Kraków- to idealne cele. 

06.09.2017
wypowiedzi: 4
*.wtvk.pl

Ja samodzielnie organizowałam sobie wesele i również wszystko się udało ;) Fotografem był mój znajomy, a jeśli chodzi o oprawę zdjęć - świetnie sprawdziła się tutaj fotoksiążka :) Naprawdę wspaniała pamiątka, nadal często ją z mężem oglądamy i pokazujemy znajomym, którzy nas odwiedzają :)

07.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój brat wraz z szwagierką robili wesele i podobna firma się wszystkim zajęła, przyznam robote zrobili super, cena była w miarę dobra a młodzi mieli o wiele mniej do załatwienia mowią że jsli mieliby jeszcze raz sie żenić na pewno znow by wynajęli tego typu firmę. Jedzenie zorganizowali super, zespół grał mega, grali http://fotopawlik.pl/ mieli barmana swietnie przybrany kościół na prawde ekstra, spokojnie mozesz próbować z taką firmą 

13.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukacie dobrego fotografa na wesele, to sprawdźcie tego podstawny.com . jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Korzystam z jego usług od bardzo dawna, sprawdźcie sobie zresztą portfolio na jego stronie. 

13.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie wynajałem Fantasmatic do sesji ślubnej i na prawdę się spisali. Warto właśnie najpierw zrobić dobry research firm i wybrać dobra do ślubu. 

25.09.2017
wypowiedzi: 118
*.static.edis.at

Jak ktoś jest zajęty i nie ma czasu, to może i rzeczywiwiście zlecenie organizacji ślubu na taką agencje byłoby i dobrym rozwiązaniem.

Ale z drugiej strony jak się sprawdzi różne opcje, to przecież większość spraw można załatwić przez maila, telefonicznie.

Nie tylko na wynajęciu agencji ślubnej można zaoszczędzic, ale też na innych rzeczach. Więcej na ten temat można np tutaj przeczytać: http://hotelnabloniach.pl/blog/organizacja-wesela-na-czym-mozna-zaoszczedzic/

04.10.2017
wypowiedzi: 2
*.164.rako-lan.pl

Mysle że to bardzo dobry pomysł możesz także pomyśleć wynajmowaniu ciekawych firm w roli np fotografa czy zespołu, możesz także robić jakieś albumy ręcznie robione albo inne pamiątki bo ludzie takie rzeczy chetnie kupują.

03.11.2017
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Mój znajomy ostatnio organizował wesele i wiem, że był bardzo zadowolony z tego co pamiętam miał samochód Lincoln Town Car Krystal dla 8 osób i sobie chwalił wiem, że coś wpominał o tym, że również oferuje przewozy VIP w Gdańsku

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.