Forum: Agencja ślubna - organizacja wesel

05.09.2017
wypowiedzi: 8
*.adsl.inetia.pl

Myślę, że to dobry pomysł na biznes. Organizacja wesela jest skomplikowana, więc pomoc na pewno się przyda :) 

05.09.2017
wypowiedzi: 8
*.adsl.inetia.pl

Tak jak radzą inni- tylko miasta studenckie. Tam zawsze będzie popyt na mieszkania. Wrocław, Warszawa, Kraków- to idealne cele. 

06.09.2017
wypowiedzi: 2
*.wtvk.pl

Ja samodzielnie organizowałam sobie wesele i również wszystko się udało ;) Fotografem był mój znajomy, a jeśli chodzi o oprawę zdjęć - świetnie sprawdziła się tutaj fotoksiążka :) Naprawdę wspaniała pamiątka, nadal często ją z mężem oglądamy i pokazujemy znajomym, którzy nas odwiedzają :)

07.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój brat wraz z szwagierką robili wesele i podobna firma się wszystkim zajęła, przyznam robote zrobili super, cena była w miarę dobra a młodzi mieli o wiele mniej do załatwienia mowią że jsli mieliby jeszcze raz sie żenić na pewno znow by wynajęli tego typu firmę. Jedzenie zorganizowali super, zespół grał mega, grali http://fotopawlik.pl/ mieli barmana swietnie przybrany kościół na prawde ekstra, spokojnie mozesz próbować z taką firmą 

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukacie dobrego fotografa na wesele, to sprawdźcie tego podstawny.com . jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Korzystam z jego usług od bardzo dawna, sprawdźcie sobie zresztą portfolio na jego stronie. 

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie wynajałem Fantasmatic do sesji ślubnej i na prawdę się spisali. Warto właśnie najpierw zrobić dobry research firm i wybrać dobra do ślubu. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.