Forum: Agencja ślubna - organizacja wesel 1475

gemmell 14.08.2008 *.80.50.236.50

4

Witam. Co myślicie o otworzeniu firmy zajmującej się organizacją wesel w 50 tyś. mieście? Frima świadczyłaby następujące usługi:

- stworzenie zaproszeń na ślub
- wynajęcie samochodu z kierowcą dla młodych
- wynajęcie fotografa, kamerzysty
- organizacja transportu dla rodziny mieszkającej daleko od miejsca wesela
- dobór sukni ślubnej, wypożyczenie, przeróbki itd.
- wynajęcie lokalu na wesele i jego dekoracja
- dekoracja kościoła
- catering
- wynajęcie zespołu muzycznego, DJ\\\'a, chórku
- pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności
- czuwanie nad prawidłowym przebiegiem urczystości ślubnej oraz imprezy weselnej

Co o tym myślicie? Czy ktoś z Was korzystał z usług tego typu agencji? Czy skorzystalibyście z takich usług planując własne wesele? Jeśli tak, to ile bylibyście skłonni zapłacić?

Pozdrawiam

bartomada 14.08.2008 *.proxy.ilabs.pl

137
Pomysł może i dobry-ale warunkiem sukcesu jest posiadanie własnego domu weselnego.Nie jestem bynajmniej z tej branzy-ale mam znajomych prowadzących taki dom-i większość z tego zestawu który macie zamiar oferować klientom mają już w swojej kompleksowej ofercie.Dobrej klasy lokal ma terminy  zarezerwowane na 2-3 lata do przodu-więc mozna spokojnie planować rozwój i godziwie zarabiać.

Inwestor 14.08.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Zgadzam się z Bartomedą! Mam znajomych, którzy organizują wesela i posiadają własny dom weselny od lat i mają już takie znajomości w branży że klient wychodzi obsłużony w całości!

Podpowiem jeszcze jedno - wesela to nie wszystko ale stypy, chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, imprezy firmowe itp.

To dobry biznes ale jeśli bez własnego domu weselnego tylko obsługa to musisz wynając jakiś lokal albo najpierw pogadac z ludźmi czy chcieli by z tobą współpracowac  i miec dobry sztab ludzi czyli fotograf (ale jak dobry to może nie miec czasu już z tobą współpracowac) i zespół (tu to samo jak dobry to już na 2 lata rezerwacja :)

Ale ogólnie biznes dobry!!!!! 

MonikaBk 21.08.2008 *.eah133.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Wiele osób chwali sobie domy weselne :) ale agencja ?? hmm.. super:) załatwiając wesele masz wszystko w jednej firmie:) mogłabym załacić 1.000-4.000 wiecej i sie nie martwic fotografdem, salą.. Swietny pomysł :) a gdzie ta agencja bedzie działać :) ??

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

hungry_heart 09.05.2017 *.apn-77-112-122-137.dynamic.gprs.plus.pl

38

Też uważam, że to trafiony pomysł. Śluby ludzie zawsze będą brali ;)

Pamela 11.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

ja nie korzystałam z takiej opcji, nie było takiej potrzeby. Kiedyś takich rzeczy nie było i jakoś ludzie dawali radę się ze wszystkim wyrobić.

Gregory 30.08.2017 *.softart.opole.pl

3

Kompleksowe usługi jak najbardziej na duży plus.
Jeśli dogadasz się jeszcze z hurtowniami alkoholu, i bedziesz wstanie załatwić taniej niż zrobiłaby to para młoda, czemu nie. Parę zaprzyjaźnionych kapel to też świetny pomysł.

Zastanawiam się jednak nad barierą wejścia na rynek. Tzn. wielu moich znajomych szukało domów weselnych itp. organizacji. Pomimo tego, że wiele firm reklamuje sie w prasie branżowej, na targach to w tej dziedzinie i tak chyba najlepiej sprawdza się polecenie i poczta pantoflowa, tworząca niejako portfolio danej firmy. Wiesz mało kto chce być tym pierwszym "królikiem doświadczalnym" Aczkolwiek jesli uda się przebrnąć początkowe trudności pomysł może być naprawdę ciekawy.

Kajamaja 01.09.2017 *.194-61-68-197.rudcom.pl

49

Ile kosztują takie usługi?

nAtaLia007 05.09.2017 *.178-37-28-58.adsl.inetia.pl

8

Myślę, że to dobry pomysł na biznes. Organizacja wesela jest skomplikowana, więc pomoc na pewno się przyda :)

nAtaLia007 05.09.2017 *.178-37-28-58.adsl.inetia.pl

8

Tak jak radzą inni- tylko miasta studenckie. Tam zawsze będzie popyt na mieszkania. Wrocław, Warszawa, Kraków- to idealne cele.

Maffek 26.01.2018 *.212.244.185.28

74

pierwsze słysze takie rzeczy :D :D :D

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.