Forum: Alois Dallmayr - prosze o radę, Czy warto? 1477

Paulino 19.08.2008 *.91.197.155.10

1
Witam! Zastanawiam się nad wejściem w umowę franchisingową z w/w siecią. Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenie w tym temacie?

aragonis 20.08.2008 *.aahb141.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 Interes oczywiście że dobry, niedługo jest spotkanie informacyjne we Wrocławiu dla zainteresowanych. Jeśli znajdziesz dore lokalizację by umieścić automaty z kawą i innymi rzeczami to biznes przyniesie zyski, już 5 takich maszyn ustawionych w centrach handlowych, urzędach,,szkołach itd zadowoli każdego. Ale gdzie teraz nie ma  automatów???

aniaj 01.09.2008 *.apn-77-113-119-164.gprs.plus.pl

4
Kto wie, na jakiej zasadzie odbywa się współpraca z ta firmą? Z gory dziekuję.

talib 14.02.2009 *.acht164.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
nie.niestety juz nie warto wydasz tylko  kase na zus telefony poczte i paliwo rynek jest juz nasycony znalezienie jakiejs ciekawej lokalizacji graniczy z cudem zreszta konkurowanie z np nescafe ktore stac na doplacanie do maszyn nie jest proste.a szkoda bo napoje smaczne automaty ladne w sumie  calkiem fajne to wszystko ,niestety mnie np sie nie udalo nie zdawalem sobie sprawy ile tych maszyn juz stoi i jak trudno znalezc sensowne miejsce.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.