Forum: BPH - finanse i bankowość 106

Magik 23.12.2004 *.bnt90.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrowionka Magik

Magik 11.01.2005 *.bnu25.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam wszystkich, i co nie ma nikogo kto by miał cos do powiedzenie w tym temacie

Grzegorz 13.01.2005 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

Dzwoniłem do centrali w Warszawie i oni sami jeszcze niewiedzą jak te placówki mają działać , podobno w miejscowosciach do 20 tys mieszkanców i tylko w promieniu 20 km od oddziału bo jest to spowodowane tym że agent ma sam obowiazek kase codzienie rozliczac w oddziale(tzn, ma wynająć firme do konwoju), a wiadomo że są to bardzo duze koszty jeżeli placówka ma byc oddalona kilkanaście kilometrów od oddziału

and 13.01.2005 *.host-217-172-242-116.gdynia.mm.pl

Rozmawialem o otwarciou takiego punktu z BPH w Gdyni, ale ta oferta jest spozniona o jakies 2 lata. tak naprawde chodzi o sprzedaz produktow BPH a operacje kasowe(na ktorych na razie zarabia sie najlepiej ) sa tylko dodatkiem i to slabo platnym. nawet Agencje PKO sa lepszym pomyslem. ostatecznie podpisalem umowe z siecia Skrbonka(jak wiekszosc agentow PKO z mojego rejonu)i na razie nie narzekam. przede wszystkim nie ma reklamacji.
pozdro

Grzegorz 13.01.2005 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

And czy mozesz powiedzieć jak rozmawiałeś z nimi co ci powiedzieli , jakie trzeba ponies koszty uruchomienia takiego punktu partnerskiego BPH czy dawaja jakies wyposazenie i jak z tym konwojem , jaki logal , jakie maja do niego wymagania

Pasikonik 13.01.2005 *.mok.waw.pl

17
O ,i znowu ten bieda marketing skarbonki. To juz w trzecim watku ta sama osoba. Nie ma w tym zapewne przypadku. Załoze się, ze to własciciel sieci, który załuje wydać na normalną reklamę. Brawo! Proponuję jeszcze pisać szprejem po murach w okolicy banków. Też tanio. Gdzie jest moderator tego forum, który miał wycinać reklamę?
Na tym portalu zwykle jest tak, ze jak się jakaś sieć ordynarnie reklamuje na forum, a nie ma jej w Katalogu (a skarbonki nie ma)to ten bieda marketing jak najgorzej swiadczy o jakosci sieci. Uwazajcie na szajs cwaniaków, biorcy!

Magik 20.01.2005 *.bns187.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam wszystkich,
Oferta BPH nie jest tak tania jak punkty kasowe ale pozwala na przestrzeni paru miesięcy osiągnąć spory dochód. Bank umożliwia leasing sprzętu i wyposażenia, szkoli personel i wspomaga reklamowo. Oferta agencji to 90% oferty banku. Ja będę tworzył agencje 2-3 osobowe choć są i możliwości otwierania agencji „okienkowej” w stylu PKO, GROSIK czy MIESZKO. Jeśli chodzi o zysk to prosty przykład na ROR-ach: miesięcznie 30 kont zakładam kosztujących klienta około 5 zł miesięcznie to daje nam 150 zł i dziele na pół czyli 75 zł dla mnie razy 12 miesięcy to jest 900 zł stałych dochodów miesięcznie średnio mały oddział posiada około 600 do 1200 ROR-ów do tego dochodzi prowizja od wpłat i wypłat, kredytów gotówkowych i hipotecznych. Nie pisze tu o kontach firmowych bo do końca bank sam jeszcze nie wie jak to rozwiąże bo z firmami małymi nie ma problemu ale tam gdzie przychodzą dwa lub więcej podpisów mają jakiś problem ( pewnie chodzi o podgląd podpisów do weryfikacji). Jestem na etapie podpisywania umowy i będę otwierał na początek 2-3 agencje.
PS. Ponoć w Sejmie jest ustawa mówiąca o zakazie prowadzenia agencji opłat, ciekawe co koledzy na to?
Pozdrowionka Magik.

sev 20.01.2005 *.gm100.internetdsl.tpnet.pl

10
Magic - Prosze o kontakt na maila - takze jestem na etapie rozmow z BPH odnosnie placowki partnerskiej. sev0@poczta.onet.pl

Vicente 20.01.2005 *.dtz213.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik - czy ja również mógłbym prosić o kontakt ze mna na ciacho18@poczta.fm..
Interesuje sie równiez BPH wiec chcialbym zapytac Ciebie o kilka dosłownie rzeczy.
Bede bardzo wdzieczny za Twój odzew
Pozdrawiam
Paweł

Magik 21.01.2005 *.bow146.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
czesc,
dla wszystkich zainteresowanych podaje kontakt do mnie na GG:247049, Skype: Magik..pl, mail: janusz_bpf@poczta.onet.pl

marcin1977 14.02.2005 *.82.152.174.11

10
zainteresowany jestem otwarciem agencji bph,czy ktos moze mi cos powiedziec o tym interesie poniewaz wiadomosci na stronie sa nikle,a nie chce dzwonic bo wypowiiedzi banku moga byc subiektywne.ZAPRASZAM TWORCOW STRONY MOZE WY COS WTRACICIE,DZIEKUJE i podaje moj gg 7310900 oraz maila marcin_j1@o2.pl dzieki

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów nowy numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/

"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów nowy numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/


"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

marcin1977 23.03.2005 *.82.152.177.33

10
czy ktos cos wie wkoncu o agencjach BPH to strasznie dziwne ,jakas tajemnica czy cos?chcialbym otworzyc przynajmniej dwie ale bez porozumienia nawet na tak subiektywnym portalu to nici.Panowie magicy i inni fachowcy ,szpanujecie wiadomosciami z ksiazek dla akwizytoro ale chcialbym zobaczyc cos konkretnego.pozdrawiam ,tylko bez obsypywania blotem ktore tak sie modne stalo.

PS. uwazam ze ludzie ktorzy wypisuja tu rzeczy o oszustwach i machlojach niektorych firm to sa NIEUDACZNICY BEZ KOHONES(czy jakos tam),marudzenie mnie nie interesuje.Jak ktos ma problemy emocjonalne i wylewa je tutaj to dzieki

Magik 25.03.2005 *.bpe247.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć, wywołałeś Magika do odpowiedzi :),
tak jak wszyscy przyszli agenci BPH czekam na pierwsze moje otwarcie, a miałem problemy z KRS-em (z EKD) i czekam na wpis do rejestru spółek. Mam przygotowane trzy lokalizacje i tylko czekam na rejestracje. Co do opłacalności to nie jest różowo, naprawdę trzeba mieć pojęcie co się robi bo na samych opłatach będzie ciężko wyżyć i tylko kredyty pozwolą Ci godziwie zarabiać. Jeśli wejdą firmy do obsługi to na nich będzie można zarobić ale na pewno trzeba się będzie nalatać. Jeśli pytasz o to czy to się opłaca to nikt Ci tego nie powie po 4-5 miesiącach, a jeśli pytasz to pytaj o konkretne rzeczy czy działania.
Pozdrowiona Magik.
Do 15–ego marca planuje otworzyć dwie placówki.
a i jeszcze jedno wiele zalezy od ludzi, którzy będą u Ciebie pracować

polo 26.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

witaj Marcinie , prosisz by nie obsypywać cię błotkiem bo jesteś równiacha i fachura zapomniałeś tylko niedać tego prawa innym i sypiesz od nieudaczników.To mam dla ciebie smutną wiadomość ludzie biorący od kogoś licencje franchising czy jak tam piszą w podręczniku dla akwizytorów to z założenia nieudacznicy którzy można by powiedzieć niepotrafią nic wymyślić sami muszą mieć kogoś kto zrobi to zanich,mam wrażenie że ty też zaliczasz się do tego grona.Wprzeciwnym wypadku nibyło by cię natym forum tak jak niema tu pana Kulczyka,Gudzowatego,Solorza i wielu innych,byłbyś teraz na Kanarach w słońcu a nieprosił nieudolnie kogokolwiek o pomoc!

polo 26.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Jeszcze jedno sam też poszukuje dawcy więc siebie zaliczam do ludzi zwyczajnych.Miło że są tacy jak ty,chętnie posłucham twoich dobrych rad,to mówisz że wszystkie sieci są git i można wchodzić w ciemno?A wktórą byś radził najbardziej oprócz punktów kasowych i bankowych?

Magik 26.03.2005 *.bof117.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Polo,
Czy na tym forum musza się wypowiadać tacy mądrale jak ty, którzy nie mają nic do powiedzenia na dany temat.
Wiele sieci na całym świecie, handlowych i usługowych jest oparta na franczyzie jak byś poczytał podręczniki ogólnie dostępne to zapewne zdziwiony zostaniesz jaki to ogrom. Ja sam mam franczyze handlowa i jestem bardzo zadowolony, bo niby czemu mam wyłamywać drzwi, które ktoś przedemną otwiera.
Franczyza, czy tez zlecanie obsługi przez firmy zewnętrzne jest najlepiej rozwijającą się dziedziną przedsiębiorczości na świecie, a i w naszym kraju zaczyna się rozwijać np. telemarketing, księgowość, różne biura doradcze czy projektowe czy wreszcie przedstawicielstwa firm z całego świata.
Tak więc zastanów się Polo co piszesz zanim napiszesz.
Pozdrowiona Magik
GG:247049

Magik 26.03.2005 *.bof117.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
sam znajdz coś dla siebie, a nie idz na gotowe

polo 26.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

magik,napewno przeczytam polecaną literature,niezmieni to jednak moich poglądów,myśle że to forum powinno służyć ludziom szukającym informacji,wymianie poglądów i opini ale wciąż pojawiają się tacy którzy zajmują się krytyką forumowiczów i ich obrażaniem czy tylko do tego ma to forum służyć,może są to ludzie których zadaniem jest odstraszanie ,strach tu coś napisać bo zaras kohones coś odpisze,a na zadane pytanie i tak nikt nieodpowie.żadnej pomocy nikt nieuzyska, cisza tylko ble,ble.Może jakieś rady tych którym się powiodło i tych którym się nieudało,wymiana spostrzeżeń,zasłyszanych informacji coś ciekawego,nie!same o niczym rozmowy,ile natym forum ciekawych pytań bez odpowiedzi?tematów nieporuszonych?A jaka demokracja w Sowieckim stylu.Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.