Forum: BPH - finanse i bankowość 106

kocioł 08.10.2007 *.xdsl-12407.lubin.dialog.net.pl

22
odszkodowania już mamy w kieszeni powstaje tylko pytanie ile :-)

bakprze 08.10.2007 *.ekp229.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Na przepięcie mojej agencji sie niezgadzam, i wiem ze takich osób jak my jest więcej,
może należy szybko założyć i zarejestrować stowarzyszenie i złożyć sie na dobrą kancelarie, która będzie w należyty sposób dbać w tym konflikcie o masze interesy.

kocioł 08.10.2007 *.xdsl-12407.lubin.dialog.net.pl

22
mamy potwierdzenie że odskodowania muszą nam zapłacić

motylek 11.10.2007 *.edb149.neoplus.adsl.tpnet.pl

a w jaki sposób będzie liczona wysokość wypłacanego odszkodowania?

gabi 22.10.2007 *.aant212.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
czy ktoś z agentów bph już zdecydował się na jaskiś system lub program księgujący wpłaty. Jeśli tak to proszę coś napisac .

koteczek126 23.10.2007 *.cmz163.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Szczerze Wam się przyznam, że ta niepewnośc mnie męczy. Na stronie pekao, dumnie jest napisane że "Bardzo się cieszymy z decyzji Komisji. Oznacza ona, że do końca roku w Polsce przybędzie tysiąc żubrów, w postaci nowych oddziałów, placówek partnerskich i bankomatów - powiedział Jan Krzysztof Bielecki, prezes zarządu Banku Pekao SA.

Do Pekao przyłączonych zostanie 285 placówek Banku BPH, ponad 300 agencji partnerskich oraz ponad 600 bankomatów. Uzyskają one logo Banku Pekao SA. Równocześnie ruszy akcja informacyjna skierowana do wszystkich interesariuszy Banku: klientów, pracowników i inwestorów. Przygotowywana jest też rozszerzona oferta produktów i usług. "
Tylso ciekawe de facto ilu z nas z nimi zostanie?

motylek 23.10.2007 *.ecm34.neoplus.adsl.tpnet.pl

czyli do końca tego roku bedziemy musieli przejść do PEKAO SA (a nie tak jak wcześniej gdzieś pisało, że do końca maja 2008)?
To wobec tego ciekawe jest kiedy nam coś zaoferują tzn. przedstawią nowe umowy lub aneksy (bo juz jest prawie koniec pażdziernika)a każdy chce mieć czas do zastanowienia co zrobić.

gabi 23.10.2007 *.eai155.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
W każdym bądź razie na pewno nie będzie kasówki i w związku z tym ponawiam pytanie czy ktoś już zna jakiś inny system wpłat gotówkowych (oczywiście nie z opowiadań) a z autopsji.

Martinka 27.10.2007 *.tor-exit.aof.su

2
witam
wiem, iż jużzaczęło się przepinanie. W czwartek w Wawce odbyło się spotkanie z prawnikami, wiem co i jak dalej - jestem raczej pozytywnie nastawiona

Martinka 27.10.2007 *.ns.km10530.keymachine.de

2
Jest już forum agentów bph !!! www.agentbph.phorum.pl- tylko dla agentów

46adams 06.11.2007 *.adoa51.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Co sądzicie państwo na temat Oferty GE i Getin Banku bo moim zdaniem oferta GE jest trochę za droga chyba mało jest szans zeby na tym zarobić a oferta Getinbanku wydaje sięinteresująca

bartomada 06.11.2007 *.207-29.is.net.pl

Nie znam oferty franchisingowej Getinu ale 1-wszą rzeczą nad jaką należy sie zastanowić to zakres działania.Ich oddziały firmowe nastawione są z reguły na lokaty i kredyty gotówkowe + karty.Ta oferta jest niezła,praktycznie każdy kto nie jest w BIK-U może dostać kredyt na oświadczenie.Prowizje tez są całkiem godziwe.Natomiast podpisując umowy indywidualne jako pośrednik finansowy,można w jednym miejscu zgromadzić całą ofertę Getinu -gotówkę,kredyt samochodowy,hipoteki,faktoring i leasing.Jeśli ktoś ma możliwość pozyskania klientów biznesowych to może zapewnić sobie całkiem godziwy dochód.

46adams 06.11.2007 *.adop189.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Oferta getinu dotyczy wszystkich produktów łacznie z wpłatamii mozna o niej pomysleć

leon24 06.11.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Jeśli to możliwe to proszę o szerszą informację na temat Getinu.

46adams 07.11.2007 *.adnu57.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam. Przeglądałem oferte DE i wg mnie jest duzo lepsza niż oferta Getibanku tylko wada 112000 na poczatek i characz miesięczny lecz mnie się wydaje ze mozna na tym leiej zarobić

46adams 07.11.2007 *.adnu57.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
sorki za błędy mam na myśli GE

aragonis 08.12.2007 *.aagp160.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Oba banki trefne z tym że jak bym miał wybierać to getin bank. Getin Holding który został stworzony przez pana Czarneckiego- speca od pomysłów udanych i trafnych w finansach, stworzył bank od podstaw. To gwarancja sukcesu ale ta oferta będzie napewno wciąż poszerzana, GE ma spore opłaty, ludzie narzekają często na jakoś usług np. kłopoty z kartami kredytowymi itd. Poza tym GE nie jest tak wypromowaną marką jak inne banki. Radzę przeliczyć koszta i zyski by bilans wyszedł dodatni:). Lepsze na początek wydaje mi się np. Eurobank

hebra 19.02.2008 *.89.174.61.162

5
Witam. Mam pytanie dla byłych współpracowników banku BPH czy PEKAO. Czy ktoś przeszedł z Was do Getin Banku?? Jak wygląda współpraca z tym bankiem?? Czy ma lepszą ofertę???

46adams 20.02.2008 *.adnl85.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Częśc Agencji przeszła do GETIN BANKU częśc do minibanku.
dużo zostało w PKO a dużó w BPH .
i nikt nie chce nic powiedzieć bo kazdy podpisywał umowy i dam jezt warunek ze nie mozna udzielac zadnych informacji na temat e\warunków współpracy.

hebra 26.02.2008 *.89.174.61.162

5
proszę o kontakt byłych partnerów bph w jaki sposób uwolnili się od umowy agencyjnej z bph i czy obowiązuje ich okres wypowiedzenia że w tym czasie nie mogą podjąć współpracy z innym bankiem. proszę o kontak fuhpartner@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.