Forum: BPH - finanse i bankowość 106

rybek 26.08.2008 *.87-205-178-63.adsl.inetia.pl

1
Witam. Chce otworzyć placówkę banku BPH na dużym osiedlu w mieście powyżej 200 tys. mieszkańców. Wiem, że w przypadku agencji PKO jest to opłacalna inwestycja, ale czy podobnie jest z agencją BPH? Może ma ktoś już jakieś doswiadczenia z placówkami BPH i może się nimi podzielić.

wojtek11 07.10.2008 *.088156113047.stk.vectranet.pl

1

Witam.

 Prowadziłem taką placówkę i stanowczo odradzam. Fatalna organizacja w BPH. Duzo formalności i utrudnien z oddziałem banku z pod który sie podlega. Bank nie ułatwiał nam współpracy. Osoby które są od tworzenia sieci zapewniały ze wszystko bedzie super ale żeczywistość była całkowicie inna.  NIE POLECAM!!!!

 Pozdrawiam

aragonis 08.10.2008 *.acjy47.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
może warto pomyśleć nad placówką PEKAO SA? He zaraz się zaczną posty z pytanimi czy warto:).

Krosus 01.12.2017 *.3f123bd2e2105.rev.snt.net.pl

5

Szeroki asortyment i akcesoria BHP posiada firma www.znaki-tdc.com. Polecam skorzystanie z ich usług!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.