Forum o artykule: Nowy projekt Sfinksa 1475

juta 04.04.2003 *.border.wspiz.edu.pl

bardzo fajna knajpa, dobre jedzenie, niedrogie , ładne wnetrze, mila obsluga

misiek 04.04.2003 *.mok.waw.pl

Ale biorców nie przyjmują :(

Rudziutka 20.04.2003 *.pc139.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl

Bo mają za dużo jak się dobrze orientujesz, pzrecież jest napisane jak wół!!!!

Kunegunda 24.04.2003 *.ko.wha.la

W lokalu bardzo miła atmosfera ale po zmianie menu dopatrzyłam się pewnych nieścisłości w sprzedaży alkoholu na porcje i w butelce. Obecnie kieliszek (40 ml) kosztuje 6 zł a butelka liczona jest jako 13 porcji i klient jest w nią nabijany, bo w butelce mieści się 12,5 porcji. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie.

Zibi 24.04.2003 *.vu37.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wow, jestem pod wrażeniem, jaka dokładność wyliczeń. Jest jednak jedno ale ... jak nalewa się do kieliszka alkohol z butelki istnieje możliwość powstania strat - zawsze jakaś kropla może zostać uroniona.

słoniu 30.07.2003 *.212.244.55.130

przelicznik ceny do jakości naprawdę korzystny, ale zawsze odbija mi się sos czosnkowy!

słoniu 30.07.2003 *.212.244.55.130

przelicznik ceny do jakości naprawdę korzystny, ale zawsze odbija mi się sos czosnkowy!

Malina 18.08.2003 *.193.0.117.251

Dania, wystrój i obsługa pierwsza klasa!!!Ale obciach dla takiej firmy, że w Warszawie nie ma ani jednej ich restauracji:-(Ciekawe kiedy się obudzą i coś z tym zrobią!!!Przecież to stolica państwa!!!

Piter 18.08.2003 *.193.0.117.251

Zgadzam się jak najbardziej z Maliną!!!Muszę jechać ze znajomymi aż do Łodzi aby coś dobrego u nich zjeść:-)Dobrze chociaż, że w sprawach służbowych często bywam w Poznaniu i jadam w tamtejszej restauracji Sfinksa:-)

Koku 18.08.2003 *.vw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taaaa ... rozumiem że te entuzjastyczne wypowiedzi wynikają z faktu że Sfinks już rozpoczął akcję reklamową przed uruchomieniem swojego lokalu w Warszawie w Al. Jerozolimskich przy Rotundzie (dawna Winiarnia).
No ale sieć jest spoko, więc specjalnie to nie razi ...

dadada 20.12.2003 *.vv100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla pocieszenia osob powyzej... :) Wlasnie niedawno otworzyli Sfinxa w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Jeszcze tam nie bylem ale jutro ide i mam nadzieje, ze zaskoczy mnie rownie mile jak krakowski...

Jurek 15.02.2004 *.pD9E28689.dip0.t-ipconnect.de

Zauwazylem w roznych polskich miastach podroby sfinksa. Wystroj identyczny do sfinksa, ubrania obslugi i menu to samo. Tylko nazwa jest inna, n.p. Ramzes.
Skad mozna nabyc ten sam wystroj Restauracji, bo mam pytanie od znajomego z niemiec, ktory chetnie by otworzyl taka sama w niemczech. I ile kosztuje takie wyposazenie?

Oryginalny 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Pamietajcie podróby to nie to. Byłem w kilku podróbach sfinksa pod jakimiś dziwnymi nazwami sugerujacymi zwiazki z egiptem ale to nie to. Sfinks jestzdecydowanie lepszy. A propo Niemiec lepiej zwróć się do Sfinksa o licencję na Niemcy zamiast konbinować samemu.

Czarek 18.02.2004 *.194.146.129.129

Tak, sfinks jest OK ale niektóre podróbki reż nie są najgorsze

erti 19.02.2004 *.217.8.179.146

Sfinks ok ale ich jedno z głównych dań -shoarma się popsuła

Wydmikufel 01.03.2004 *.rb34.internetdsl.tpnet.pl

Sfinks jest ciekawy, jadlem w 3 i wszedzie jedzenie smakuje inaczej :| Np. "sfinksburger" w Gdansku jest pyszny a w Toruniu nie da sie go zjesc. Ciekawe, w koncu to jedna siec.

hary 30.08.2004 *.akv62.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
co myślicie o sfinxie miasto 80 tyś mieszkańców
ani jednego dobrego baru z kebabem. Może ktoś zna cene ich franczyzy?

Maciek 30.08.2004 *.62.233.204.54

Ale się ubawiłem twoją wypowiedzią ... masz duże poczucie humoru ... nie ma kebabu w mieście i dlatego chcesz otworzyć lokal Sfhinxa ... no bo jak wiadomo restauracje tej sieci to takie budki z kebabem ... jajcarz z ciebie:)

Mariusz 30.08.2004 *.bdp136.neoplus.adsl.tpnet.pl

To masz Maciek kiepskie poczucie humoru
Smiać się z tego ze ktoś się pomylił
bardzo smieszne
pewnie masz już kisiel w majtkach

A co do SFINXA nie wiem czy w takim mieście by się opłacało wejście do sieci trochę kosztuje
Chyba ze bys założył restałrację przy trasie przelotowej miedzy dużymi miastami wtedy byś wyszedł na swoje

A wracając do Macieja mowie tobie sprawdz bo póżniej nie odpierzesz
Pozdrawiam

hary 30.08.2004 *.akv62.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

no tak stary aha aha ty jesteś napewno specjalistą od gastro ciekawe co robisz na codzień mistrzu może prowadzisz jakiś lokal?
czy jadłeś w sfinxie coś innego szoarma?
bo ja nie i moi znajomi też nie i 80% tego co sprzedają to właśnie jedzenie kebabo podobne.


Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.