Forum: KS15 - kolejny pośrednik bankowy 1475

bblleennoo 24.09.2008 *.89.231.202.85

2

Ma ktos jakies informacje, opinie na temat

http://www.ks15.pl/

http://franchising.pl/franczyza/510/ks-15/

http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1273497&stro

Jesli to nie jakies naciaganie to czy moze to byc dochodowe w miescie 50 000 mieszkancow? 

Jacek30 24.09.2008 *.chello087206235168.chello.pl

2

ten watek na bankierze wyglada na podejrzany, jakby naganianie,

ktos cos wiecj wie na ten temat?

Cater 12.12.2008 *.efe43.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
mają w ofercie kredyty i leasingi na samochód w sumie wszystkich banków ,dlatego dziwie sie ,ze ktoś mysli ze to podejrzane.Tylko jedno jest ciekawe czy wybieraja oferte najlepsza dla klienta czy dla siebie ? ,ale to życie pokaże.

Łukaszos 11.03.2010 *.era132.neoplus.adsl.tpnet.pl

27
Witam co sądzicie o tej firmie? Czy współpraca układa się pomyślnie? 

PiotrdrugiPiotr 12.03.2010 *.212.160.203.24

94

ks15 to pośrednik. ma umowy z kilkoma bankami

a więc prowizja jest dublowana. bo przecież bank bieże swoją , ks15 swoją, i jeszcze dla was.

ja miałem punkt ks15 w miescie 400 tys.

przez okres 5 miesięcy sprzedałem jedna skodę octawie za 15 tys.

zdecydowanie nie polecam

chocoiaż muszę przysznać uczciwie , że z ich strony współpraca jest prawidłowa, natomiast oferta do bani.

to samo uzykacie tylko dużo dużo taniej jak pójdziecie sami do banku i podpiszecie bezpośrednio z bankiem umowę

Łukaszos 12.03.2010 *.era132.neoplus.adsl.tpnet.pl

27

A co sądzisz o pozostałych usługach? typu leasing albo co ważniejsze ubezpieczenia komunikacyjne?

PiotrdrugiPiotr 12.03.2010 *.212.160.203.24

94

jesli chodzi o leasing, to nikt o to nie pytał. Leasing jak sam wiesz dotyczy firm. Każda firma ma rachunek w jakimś banku, a każdy bank ma ofertę leasingową. Do tego leasing od ręki dostępny w każdym salonie u każdego delera.

jeśli chodzi o ubezpieczenia. to najważniejsze jest przyzwyczajenie klienta, oraz baza klientów. Również lokalizacją , czyli sąsiedztwo starostwa i wydziału komunikacji.

ja miałem to wszystko przez ks15, i naprawdę się starałem, fajne biuro w dobrym punkcie, 1 osoba siedziała w biurze, ja i jeszcze jeden chłopak cały czas w terenie, salony, komisy, sprzedaż w domach, giełda, internet, reklamy w warsztatach, wszedzie.

i niestety KAPLICA

kasia1 02.05.2010 *.188.33.177.14

1
jak sama nazwa wskazuje kolejny posrednik, ale cos za cos. Jesli pojdziecie do banku po kredyt,nie ma opcji zeby cos po trochu nagiac, zawyzyc zarobki,nie uiszczac wplaty wlasnej (w przypadku zakupu pojazdow) itp. Tutaj mozemy manewrowac i tak naprawde koszt tego kredytu nie jest specjalnie wyzszy od standardowego- za to klient ma idywidualna oferte ze wszystkich mozliwych bankow... ja prowadze taki punkt i mimo tego ze nie zdazylam zrobic zadnej reklamy poza strona internetowa, ludzie sie zglaszaja. Nawet dajemy rade z tymi ktorzy sa w BIK! osobiscie polecam wspolprace bo oferta bardzo szeroka,nawet wychodzimy poza granice kredytow

Morrison 02.08.2010 *.178-37-142-23.adsl.inetia.pl

7
Niestety też muszę odradzić. Prowizje bardzo marne jesteś pośrednikiem pośrednika. Miałem doczynienia z tą franczyzą. Jak do tej pory była to moja pierwsza i się na niej przejechałem. Dużego nakładu nie musisz mieć jednak zarobki też nie są dobre. Jak jakieś są a o nie trudno jeśli pośredniczysz u pośrednika :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.