Forum: Założenie Eurobanku, Getin Banku, ewentualnie PKO BP.... 1475

edikp 02.10.2008 *.public19522.xdsl.centertel.pl

2

Witam serdecznie.

Chciałabym założyć agencję Eurobanku, Getin Banku w mieście o liczbie ludności około 15-25 tysięcy. Czy to sie może opłacać? Planuję zatrudnić do tej placówki pracowników. Proszę o udzielenie jakichkolwiek informacji na temat założenia placówki, prowizji itp. gdyż jestem "w kropce".
Mój adres mailowy: edikp80@tlen.pl

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Będę wdzięczna za każdą informację. 

aragonis 02.10.2008 *.aahd151.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 teamt wsałkowany mnóstwo razy radzę poszukać na google.pl lub tutaj na forum.

PiotrdrugiPiotr 02.10.2008 *.212.160.203.24

94
absolutnie  NIE i jeszcze raz Nie, miasto o takim potencjale, tzn o takiej ilości miezkańców nie jest w stanie generować ciągłego i stałego zysku. owszem może przez pierwszy okres. prosze zwrócić uwagę że tak naprawde te wszystkie banki są nastawione tylko i wyłącznie na pożyczki gotówkowe dla ludności.  Kredyty hipoteczne czy też samochodowe to 1 do 2 % ich produkcji..  A bank jest cfany,  płaci ci tylko prowizje od sprzedaży , zadnych stałych opłat.. Tak więc żucisz im na povczatek 30 tys , potem zainwestujesz dalsze 20 tys.  Przez pół roku zdrenujesz rynek, i wyciąniesz większoiść potencjalnych  , klientów ,, a potem KICHA,  niestety ale to prawda,,pozdrawiam

qwest 03.10.2008 *.87-205-223-128.adsl.inetia.pl

9
Absolutnie nie GETIN Bank! Stanowczo Odradzam!

pyzowsky 04.10.2008 *.adts87.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
możesz bardziej uzasadnic swoją wypowiedz dlaczego odradzasz getin???

radex 04.10.2008 *.87-205-204-149.adsl.inetia.pl

63

To ja się przyłączę do kolegów i też stanowczo mówię NIE Getinowi ;-)

Nie mogę się jednak zgodzić z opinią, że prowadzenie placówki w mieście 15-25 tys. mieszkańców jest nieopłacalne. Za dowód niech świadczy fakt, że są osoby prowadzące po kilka takich placówek i są całkiem z tego zadowoleni.Oczywiście nie można przyjąć, że każda placówka będzie sukcesem. Zależy to od wielu czynników - umiejętności sprzedażowych, marketingowych, nakładów reklamowych itd.

Czy lepiej prowadzić placówkę w 15 tys. mieście, gdzie są 3 banki i 1 pośrednik czy w mieście 50 tys. mieszkańców gdzie jest 10 banków i 25 pośredników?

Obecnie większość banków (przynajmniej 10-15) chce być obecnym w każdym mieście powyżej 30-40 tys. mieszkańców. Akurat mieszkam w pobliżu takiego miasta, więc wiem co mówię. Ostatnio Millennium otworzyło swój około 150 m2 oddział kupując kamienicę za ponad 1 mln zł i ją remontując. Dalej uważacie, że jest to nieopłacalne?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.