Forum: Franczyza Banku

30.10.2008
wypowiedź: 1
*.computerland.pl

Witam,

proszę o informację który z banków ma najkorzystniejszą propozycję do współpracy na zasadzie franczyzy? Planuję otworzyć placówkę w mieście 40 tysięcznym.

Proszę napiszcie jakie są wasze doświadczenia.

Dzieki i pozdrawiam 

30.10.2008
wypowiedzi: 137
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

napisz to samo za 3 miesiące.wtedy byc moze zostanie jakis bank z franczyzami na rynku..A na razie radzę czekać lub grać w lotto..

31.10.2008
wypowiedzi: 14
*.2.116.5

wszystko wskazuje na to że pod koniec roku z powodów osobistych, bedę odsprzedawał działającą dopiero od 2 miesięcy placówkę banku w woj. mazowieckim 22000 mieszkańców., super lokalizacja, pełna dokumentacja, alarmy, monitoring, wszystkie umowy, pozwolenia, ubezpieczenia, pracownik, szkolenia.

10.07.2017
wypowiedzi: 176
*.play-internet.pl

Najlepiej to nawiązać współpracę z Probitas Finance. Tutaj http://www.probitasfinance.pl masz ich stronę. U nich masz najlepsze stawki na rynku, ekspresowo wypłacają prowizję i oferują wsparcie w procesie kredytowym. Poza tym uzyskasz bezpłatny raport BIK indywidualny i firmowy wraz z oceną scoringową . To tylko kilka a naprawdę wielu korzyści.

28.07.2017
wypowiedzi: 12
*.centertel.pl

Bardzo ciekawy portal o franczyzie banku

Można też poczytać fora bankowe:

http://www.forum-bankowe.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.