Forum: Mc Donald - jedna z najbardziej rozpoznawalnych franczyz? 1475

S.J. 01.11.2008 *.ckl25.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam ,                                                                                                              Szukam informacji na temat McDonalda  ,  jak w rzeczywistości wygląda współpraca ,jaka opłacalność , jakie wymagania stawia sieć względem franczyznobiorcy? Może ktoś prowdzi taką restaurację ?

aragonis 02.11.2008 *.aafc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
było już o tym na forum, wszelkie wymogi są u nich na stronie.

S.J. 04.11.2008 *.ckj245.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Oczywiście ,że znam wymogi ze str. MD ,ale mi chodzi o współpracę w realu , w reklamie wszystko jest bardzo super , interesuje mnie też czas w jakim zwróci się  te minimum 500 000 pln , rok ,dwa lata a może 15 lat - rozumiesz ?

aragonis 05.11.2008 *.acjl88.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 od 2 do 3 lat taki jest przedizał zwrotu. Jest to inwesycja na lata, szybkość zwrotu z inwestycji jest uzależniona od ilości klientów i miejsca gdzie ma sięznajdować placówca- czy to galeria czy to np. mc drive. Najlepiej o dokładne info popytać w McDonaldzie oraz u właściciela takiej restauracji:).

Rumcajs 17.12.2008 *.77.236.0.201

6
Widziałem w którymś z ostatnich numerów Nowości Gastronomicznych obszerny wywiad z franczyzobiorcą McDonaldsa, niestety nie pamiętam w którym numerze a już się go w jakiś sposób pozbyłem :/

wojtassss3 18.12.2008 *.host-89-228-214-79.kalisz.mm.pl

10

witam

znalazlem cos takiego na

http://franchising.pl/artykul/4221/mcdonalds-prezentacja-systemu/

 "Koszty inwestycji

Franczyzobiorca nie musi martwić się szukaniem lokalizacji pod inwestycję. To my znajdziemy optymalne miejsce lub zaproponujemy przejęcie restauracji już działającej w ramach naszej sieci. Partner powinien dysponować odpowiednim kapitałem do zainwestowania. Oczekujemy, że będzie to minimum 500 tys. zł, nieobciążone żadnymi roszczeniami. Pozostała część inwestycji franczyzobiorcy może być finansowana kredytem bankowym."

chodzi mi o ostatnie zdanie czy 500k nie wystarczy?? potrzebne sa dodatkowe srodki finansowe??

pozdrawiam

wojtassss3 19.12.2008 *.host-89-228-214-79.kalisz.mm.pl

10

witam

znalazlem cos takiego na

http://franchising.pl/artykul/4221/mcdonalds-prezentacja-systemu/

 "Koszty inwestycji

Franczyzobiorca nie musi martwić się szukaniem lokalizacji pod inwestycję. To my znajdziemy optymalne miejsce lub zaproponujemy przejęcie restauracji już działającej w ramach naszej sieci. Partner powinien dysponować odpowiednim kapitałem do zainwestowania. Oczekujemy, że będzie to minimum 500 tys. zł, nieobciążone żadnymi roszczeniami. Pozostała część inwestycji franczyzobiorcy może być finansowana kredytem bankowym."

chodzi mi o ostatnie zdanie czy 500k nie wystarczy?? potrzebne sa dodatkowe srodki finansowe??

pozdrawiam

marex333 17.12.2009 *.gih18.internetdsl.tpnet.pl

1

ostatnie wypowiedzi i Mc Donalds są z przed roku... interesuje mnie sytuacja na dzień dzisiejszy ponieważ kwota skoczyła na 1.2mln zł  czy ktoś moze sie wypowiedzieć ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.