Forum: Greenpoint

02.11.2008
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy warto  w mieście ok.80 tyś . mieszkańców , może ktoś go prowadzi?

22.03.2009
wypowiedzi: 36
*.adsl.inetia.pl

Witam,

 również jestem zainteresowana franczyzą tej marki. Może ktoś z forumowiczów jest w stanie się pochwalić współpracą z tą firmą. Dziękuje

12.09.2012
wypowiedzi: 3
*.xdsl.centertel.pl

Bardzo proszę o informację dotyczącą współpracy z firmą Greenpoint, najlepiej od osób które próbowały otwożyć sklep lub już współpracujących.Chciałabym otworzyć sklep i nie wiem czy warto .

 

26.12.2017
wypowiedzi: 20
*.telecom.by

Jestem nowy i interesuje mnie ten temat. Dziękuję!

192.168.1.254

06.02.2018
wypowiedzi: 60
*.centertel.pl

Greenpoint to już duża inwestycja. Zastanówcie się dobrze, bo ryzyko tu jest duże.

_________________________

Kosmetologia - prace licencjackie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.