Forum: PKO BP vs BZ WBK Partner vs Alior Bank

11.12.2008
wypowiedź: 1
*.ozarow.com.pl

Witam,
chciałbym otworzyć placówkę jednego z wyżej wymienionych banków w centrum handlowym w mieście 20 tys. Chciałbym Was zapytać czy Ktoś prowadzi taką placówkę i na jakie zyski można liczyć przy tych partnerach?

Jeśli Ktoś prowadzi placówkę innego banku to równierz proszę o info jakie zyski można osiągnąć? 

Pozdrawiam.

31.12.2008
wypowiedź: 1
*.silesnet.net

Witam,

 

ja również proszę o opinię. Szczególnie jeśli chodzi o alior Bank.

Gdzie można poznać szczegóły dotyczące franczyzy na Alior Bank.

 

Dziękuję

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.