Forum: ING

  • strona:
  • 1
  • 2
19.11.2006
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

Proszę o info osoby, które mają jakąś wiedzę w temacie placówki partnerskiej ING.

Pozdrawiam,

20.11.2006
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam
wydaje mi się ze dosyć ciężko dostać się na partnera ing poza tym że wysłałem już cv i list motywacyujn 1,5 miesiąca temu(nie ma odzewu) no to jeszcze 2 partnerów na całą Polskę o czymś świadczy.

pozdrawiam

20.11.2006
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Tak, dokładnie też wysłałem aplikację 2 miesiące temu i nic. W dobrym tonie byłoby odesłąć choć podziękowania. A niby firma światowa ale słaby PR.

30.11.2006
kasia
*.adsl.inetia.pl

chcesz przyspieszyc swoją współpracę z ING BSK, dowiedz się kto w twoim regionie jest dyrektorem regionalnym ING BSK i tam złóż swoją aplikację,partner powinien miec doswiadczenie w sprzedaży i zarządzaniu ludźmi, jestem w trakcie zawierania umowy

30.11.2006
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam

Jeżeli można wiedzieć Kasiu to jakie miałaś doświdczenie w sprzedaży i zarządfzaniu ludzmi??

06.12.2006
kasia
*.adsl.inetia.pl

odpowiedź dla jackob'a - 8 lat pracy w sprzedaży bezpośredniej produktów finansowych, w tym 3 lata zarządzanie 10 osobową grupą; wiem,że to nie jest gwarancją sukcesu ale dla partnera czyli ING moje wyniki są rekomednacją, a ja mniej się boję, że coś nie wyjdzie. zawsze mogę wesprzec ludzi z mojej placówki swoją pracą na rynku.

15.12.2006
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

.

15.12.2006
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Jestem w trakcie otwarcia nowej placówki ING-u.Rok wcześniej też rozesłałem kilka aplikacji z podobnym skutkiem. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się spontanicznej reakcji i nie obrażałem się o to,że nikt nie zareagował i nie odpowiedział. To jest fakt. Kasi ,przyznaję rację,bo inwencja,aktywność,przedsiębiorczość, to domena nietypowych zachowań w dotarciu do osób zajmujących się tego typu projektami.Dwie placówki? Pewnie-kiedyś być muszą. Jutro trzy za rok sześćdziesiąt, a my śpimy.Najgorsze jest przebudzenie ,gdy już nie ma miejsca na rynku.Proszę nie pytać o doświadczenia.Pozdrawiam zainteresowanych. Jest jeszcze czas.Życzę sukcesów.Bez ironii rzeczowo odpowiem na pytania.

15.12.2006
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

W zupełności zgadzam się z Krzysztofem. Swoją drogą opisz proszę warunki współpracy - prowizje itp.

22.12.2006
wypowiedzi: 10
*.internetdsl.tpnet.pl

Kasiu jestem dosyc powaznie zainteresowany nawiazaniem wspolpracy z ING Tobie juz to sie udalo.
Napisz jak przebiegaja przygotowania do otwarcia placowki
sev0@poczta.onet.pl

22.12.2006
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Ja takze Kasiu proszę o te informacje. Poszedłem za Twoim przykładem i właśnie otrzymałem namiar na regionalnego.
andrzejp@proweb.pl

27.12.2006
kasia
*.adsl.inetia.pl

podpisałam już umowę, ale mój punkt będzie dopiero po Nowym Roku remontowany,żeby ruszyc w marcu. jeśli chodzi o pytania dotyczące wysokości kaucji i prowizji jakie są do zarobienia, franczyzobiorca podpisuje umowę o zachowaniu tajemnicy w tej materii.

14.02.2007
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

.

14.02.2007
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich. Jestem po rozmowach w ING i mam obawy co do kosztów Partnera są bardzo wysokie!!! Czy ktoś wie jak w praktce funkcjonuje placówka? Mam doświadczenie w tym temacie bo prowadziłem taką placówkę innego konkurencyjnego banku! Także uważajcie na szczegóły i bez głupich decyzji. Pozdro

23.05.2007
wypowiedzi: 12
*.polkomtel.com.pl

Witam,

Czy ktoś, kto zdecydowała się na podjęcie wspópółpracy z BSK może podzielić się doświadczeniami?Byłem jedną z osób, która prowadziła z nimi rozmowy, ale się nie zdecydowałem i wydaje mi się, że była to najmądrzejsza decyzja w moim życiu. Codziennie przechodzę koło placówki partnerskiej w moim mieście i wierzcie mi, że od lutego, kiedy powstała nie widziałem tam ani jednego klienta.Ponieważ mam konto w BSK zaszedłem sobie do nich ostatnio i czego się dowiedziałem: przelewu ode mnie nie przyjmą, wglądu w moje konto nie mają, kasy brak,pomóc w otworzeniu konta oszczędnościowego też nie mogą ( odesłano mnie do pobliskego oddziału banku).Generalnie dowiedziałem się, że oni są jedynie "oddziałem do otwierania nowych kont"!!! Z dotychczasowymi klientami nic nie zrobią.Dramat.A miało być tak pięknie.Długo biłem się z myślami, czy dobrze zrobiłem niepodpisując umowy, ale chyba intuicja mnie nie zawiodła.Proszę o komentarze tych, którzy mają odmienne doświadzcenia z placówkami partnerskimi BSK.

Pozdrawiam,

PS. Ku przestrodze potencjalnych zainteresowanych. Przy takim ruchu w punkcie i przy takich możliwościach obsługi klientów partner nie zarobi na kawę do ekspresu, który jest wymagalnym elementem wyposażenia placówki.

14.06.2007
wypowiedzi: 3
*.ssp.dialog.net.pl

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=205962385

zapraszam!

29.06.2007
Jans
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, chcialbym poprosic o wypowiedzi na temat wspolpracy z bankiem ING. Czy ktos ma jakies doswiadczenia? Jakie sa koszty, ile mozna zarobic?

29.06.2007
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Poczytaj niżej.

11.12.2007
wypowiedzi: 63
*.adsl.inetia.pl

Czy ING płaci tylko od sprzedanych produktów czy również dzieli się z partnerem np. odsetkami od udzielonych kredytów podczas ich spłaty? Jakiekolwiek informacje na temat prowadzenia placówki partnerskiej ING będą mile widziane.

06.06.2008
wypowiedzi: 3
*.aster.pl

Czy ktoś współpracuje jako franczyzobiorca z ING. Jak wygląda współpraca z nimi? Czy opłaca się w ogóle z nimi współpracować?

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.