Forum: Okay Multibrand - opinie - moda 114

aniainteria 24.03.2009 *.apn-77-113-190-135.gprs.plus.pl

2
Hej, mariTOP!  Jak się układa współpraca Twojej żony? Czy działalność tego typu i z tym partnerem jest opłacalna? Czy da się zarobić na czynsz? Dziękuję i pozdrawiam.

allicja26 25.03.2009 *.inet20907na-0.eranet.pl

1

Hej! Ja również jestem poważnie zainteresowana współpracą z OKAY,jednak ciężko mi jest uzyskać jakiekolwiek informacje.Udało mi sie nawiązać kontakt ,ale rozmowa została przełożona na jutro .Ciekawa jestem opinii posiadaczy OKAY SHOPa.Nie ukrywam że zamierzam poprowadzić swoją pierwszą działaloność. PROSZĘ o podpowiedzi:) Proszę również o informacje dotyczące ulg podatkowych i składek ZUS dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

moneymaker 25.03.2009 *.multinet-3-202.kal.pl

1
Witam. Bardzo proszę o wypowiedzi/e-maile w kwestii opłacalności wynajmu lokalu. Jaka jest granica opłacalności? Na pewno na forum jest wiele osób z całej Polski, które mogłyby się wypowiedzieć na ten temat. Wszelkie inne wypowiedzi na temat współpracy z OKAY\'em również mile widziane!

sofi18 26.03.2009 *.admin.tvk-wolczyn.pl

3
witam. ja również byabym ciekawa do jakiej kwoty można zaryzykować z kosztem wynajmy .bo jak wiadaomo lokale w centrum to juz poważne ceny .a zarobek tylko na koszty to żaden interes.pozdrawiam

Remigiusz 07.06.2009 *.bdz155.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
<p>Witam!</p><p>I co z tym okayem?Jest duzo zainteresowanych prowadzeniem sklepu jednak nikt nic nie wie.Czy ktos kto juz taki sklep prowadzi moglby cos napisac?Warto czy nie sobie tym glowe zawracac? </p>

olivka_12 31.07.2009 *.abf128.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam, firma podobno ma już 60 sklepów i 20 umów przedwstępnych na wrzesień. Niestety moja oferta została nie przyjęta właśnie ze względu na to, że ktoś wcześniej zaklepał sobie miejsce w moim mieście. Czy orientuje sie ktos może o jakiejś podobnej marce do Okay'a, którą mogłabym otworzyć? Nadmienie tylko, że interesuje mnie poważna firma a nie jakieś wynalazki... Dzięki za odpowiedzi.

Megan 28.08.2009 *.93.107.138.183

2

Mam pytanie do osob, ktore maja jakie kolwiek pojecie o sieci sklepow Okay. Mianowicie.

Jakiej jakosci sa to ubrania.

Jakie sa ceny ubran (np od 60-80zl)

Megan 28.08.2009 *.93.107.138.183

2
Interesuje mnie rowniez wspolpraca z ta firma

tips88 30.08.2009 *.86-40-222-173-dynamic.b-ras2.mvw.galway.eircom.net

1
Witam,planuje otworzyc sklep z odzieza dla mlodziezy w miescie okolo50tys,po przejrzeniu kilku ofert,najlepsza wydaje mi sie ta sieci okay!Czy jest tu ktos kto posiada taka placowke i moze wyrazic swoja opinie na temat wspolpracy z ta firma oraz zyskow!Prosze o rady!

agataz102 01.09.2009 *.adof119.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam. Również jestem zainteresowana franczyzną z tą firmą. Nie mam za dużego kapitału i małe dzieko u boku. Proszę o informacje dotyczące zysków, marży, warunków, początkowego wkładu wlasnego.

doda 13.09.2009 *.gw.symetra.pl

1
Proszę o informacje na temat współpracy z tą fimą. Z góry dziękuję.

grapek 24.09.2009 *.91.189.28.134

11
Współpraca jest troche dziwna. Są dwa rodzaje współpracy, w obu kupujesz za kase, różnica jest taka ze jak chcesz mieć tylko ta firme to lokal dostosowujesz do ich wymogów, kupujesz od nich meble, manekiny i takie tam. W tym rodzaju współpracy dostajesz metki z ich logiem, troche materiałów marketingowych. W drugim rodzaju współpracy kupujesz u nich i sprzedajesz jak chcesz gdzie chcesz, nie daja Ci metek, nie daja Ci reklamy (nie możesz używać ich loga), czyli kupujesz jak w każdej innej hurtowni.

filip80 01.10.2009 *.ben204.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Również jestem zainteresowany współpracą z OKAY proszę o  opinie . Dzięki .

Gabriela 18.10.2009 *.172.Red-79-144-212.dynamicIP.rima-tde.net

1

Jestem zainteresowana podjeciem wspolpracy z Okay Shop.

Chcialabym poznac opinie osob, ktore juz posiadaja Ok Shopa. Jak sie uklada wspolpraca, jakie jest zainteresowanie?

Remigiusz 27.12.2009 *.bej170.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
I co z tym okayem?naprawdę nikt nic nie wie?warto, nie warto?

Remigiusz 27.12.2009 *.bej170.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
I co z tym okayem?Ktoś coś wie?

magnolia 28.12.2009 *.public-gprs124021.centertel.pl

1

Ja na świeżo mogę udzielić informacji bo właśnie dzis byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie firmy.

Pierwsze wrażenie ładny duży magazyn, w którym musiałam chwile poczekać bo duży ruch i przede mną dwie rozmowy kwoalifikacyjne z innych miast, więc miałam okazję napić się kawy i obejrzeć towarek. Modeli multum, jest w czym wybierać. Wygląda na to, że firma ma duży zbyt bo klientów był ogrom (chyba że byli podstawieni hi hi)

A na poważnie to jak chcecie to jedźcie sami do nich. Ja szukam lokalu i jade z programem!

Aha, jeszcze dodam, że otrzymałam bardzo dużo informacji, co i jak gdybym chciała otwierać. Firma wydaje się być solidna.

jasiu 28.12.2009 *.94.75.121.101

6
Rozmowa kwalifikacyjna w hurtowni!Rewelacja Magnolia nie napisałaś czy się udało ?A tak poważnie  , jak czytam posty na tym forum to nie chce mi się wierzyć,że są prawdziwe , sa tak nienaturalne że wygląda to raczej  na kryptoreklame.

Remigiusz 03.01.2010 *.aaac185.neoplus.adsl.tpnet.pl

14

Witam!

Czy to znaczy Magnolia, że ruszasz ze sklepem OKAYa? A tak w ogóle to do jakiej grupy młodzieży skierowana jest oferta OKAYa, tzn. młodzieży z dużych miast czy może raczej małych miasteczek? Z góry zaznaczam, że nie miałem zamiaru nikogo tu obrazić, chodzi mi jedynie o młodzież, która ubiera się w galeriach handlowych i centrach i tych którzy preferją małe sklepy lub bazary czy targi.pozdrawiam

Liwcia1984 06.01.2010 *.188.146.238.186.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1

witam! pytań macie mnustwo więc nie wiem od czego zacząć. aby otworzyć swojego OKAYa należy mieć ok 30-40 tys na zatowarowanie ( chociaż zależy to od wielkości lokalu cena ta jest dla lokalu ok. 40m2) + jakieś 10 tys na meble i manekiny. marza jest bardzo różna zależy od ubrania np. t-s firmy tehnnix na hurcie dla franczyzobiorców kosztuje 22 zł na sklepie franczyzowym 39,90. towar jest bardzo dobrej jakości sprowadzany z Turcji bardzo dużo marki H&M, BSK, ZARA, AMISU i ogólnie NEW YORKera. przede wszystkim THX - marka raczej nie znana więc troche potrwa zanim ktoś sie do niej przekona. ceny faktycznie są dość korzystne ale z roku na rok coraz wyższe. faktycznie sklepy sezonowe we władysławowie czy w jastarni sa oblegane ale sa to sklepy Pana Rolanda więc on nie ma na nie narzutu, który mają sklepy franczyzowe. absolutnie nie polecam otwierania sklepu OKAY w galeriach gdyż tam nie można umieszczać ubrań firmowych typu np.H&M więc najlepszego towaru. nie jest prawdą, że inwestycja spłaca się w 6-18 miesięcy no chybaże ktoś ma ogromnego farta i jego sklep będzie jedynym odzieżowym w dużym mieście. myślę, że na zwrot trzeba będzie dużo dłużej poczekać, jeśli w ogóle :) oferta firmy jest faktycznie kusząca, można umawiać się na terminy i samemu wybierać towar. niestety ryzyko jest i to bardzo duże. współpracowałam z firmą  widząc jak radzą sobie sklepy i słysząc opinie osób, które sklepy otworzyły - ja na otwarcie swojego OKAY SHOPA się nie odwarzyłam. ale dla odwarznych świat należy :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.