Forum: Okay Multibrand - opinie - moda 114

jasiu 07.01.2010 *.94.75.121.101

6

Livciu1984 nie polecasz otwierania Ok Shopa w galeriach handlowych ponieważ ,nie można tam umieszczać ubrań marek HM,Zara,New Yorker i inne.

Livciu wogóle nie można handlować tymi markami ponieważ jest to niezgodne z prawem.Towar z Turcji to napewno nadwyżki produkcji i firmy typu HM nie mają pojęcia,że sprzedawane to jest z fabryk , które dla nich pracują i napewno nie wyraziłyby na to zgody.

 Tak więc nie wiem jak ten towar może legalnie trafiać na teren UE ?

Blanka- 08.01.2010 *.public-gprs129318.centertel.pl

1
Fakt, w tej chwili produkują już tylko swoje marki bo ja też tego nie widziałam a jestem klientką hurtową no ale od niedawna, bo od lata. Fajne mają te manekiny :-) no ale to tylko dla franczyz. Pozdro

Róża22 08.01.2010 *.188.147.118.126.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1
...ja chciałam otworzyć w Rumi taki sklep, ale firma już otworzyła już w naszej nowej Galerii Rumia. Fajny, kolorowy, a manekiny i wystrój są czadowe i zaje...!!! Czy ktoś wie czy za ten wystrój płaci klient czy oni?

Marek34 08.01.2010 *.188.116.2.174.rev.rootvps.pl

1
Różyczko kochana to proponuję zadzwonić do nich i się wszystkiego dowiesz :)))))) Sklep w Rumi udało mi się znaleźć w necie. Zdjęcia niezłe :) wygląda ciekawie

nitka_18 08.01.2010 *.static.204.50.40.188.clients.your-server.de

1
A to prawda, że Okay ma teraz twarz Diany Staniszewskiej? Widziałam ją w You Can Dance i teraz w polsacie na sylwestra jak tańczyła Michaela Jacksona. To prawda?

Remigiusz 11.01.2010 *.beb30.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Droga Edytko, piszesz, że inwestycja zwróciła ci się po trzech miesiącach. Ja mam wrażnie że nie wiesz co piszesz i nie do końca jestem przekonany czy ty wogóle masz sklep okaya.Zakładając że inwstycja w sklep to około 40tyś zł to musiałabyś mieć około 13tyś zysku/m-c co jest baaaardzo mało prawdopodobne. Uwierzyłbym gdybyś napisała że miałaś obrót 40tyś/ 3m-ce.pozdrawiam

mati 27.01.2010 *.195.116.80.2

3

Witam wszystkich. Czy ktoś dłużej współpracuje z OKAYem. Jeżeli tak to proszę napisać jak ukłaa się współpraca i czy krzys was nie dotknął szczególnie w mniejszych miastach. Pytam bo jestem zaintersowany współpracą z nimi i zastanawiam się czy warto

Remigiusz 28.01.2010 *.bea97.neoplus.adsl.tpnet.pl

14

Witam!

Ciężko ci będzie czegokolwiek  dowiedzieć się na tym forum-niestety.W mojej okolicy był jeden sklep okaya,podkreślam BYŁ, powstał drugi, ale z tego co sie zorientowałem to nie ma przed sobą kolorowej przyszłości-tylko czekać aż zniknie :(( .pozdrawiam

mati 28.01.2010 *.195.116.80.2

3

Witam

Dzięki za odp. A czy możesz mi napisać jaka to okolica i czy moze orientujesz się dlaczego padł (ceny jakość itp)

Remigiusz 28.01.2010 *.bea97.neoplus.adsl.tpnet.pl

14

Witam!

Był w Kraśniku(lubelskie), prawdopodobnie mały ruch. Jest od kilku m-cy w Puławach, również mały ruch. Wydaje mi się że problemem okaya jest mało znana marka. Np. cropp townie mają podobny asortyment w podobnych cenach, ale ta marka jest lepiej znana.To samo dotyczy oxide, top secret itp.itd. To jest moje zdanie, ale moge się myslić.

mati 28.01.2010 *.195.116.80.2

3

Serdeczne dzieki za pomoc. w takim razie będzę musiał się głemboko zastanowić i jeszcze ich sprawdzić.

P.S. a z zewnątrz wygląda tak ładnie. Inwestycja idealna

 Pozdrawiam 

Cogi 08.02.2010 *.iyo26.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam

Ja za chwilę będę otwierał ok-shopa w miejscowości ok 30tys.

Wkład to około 40 tys zł.
Licze na obroty ok 14 tys zł miesięcznie. Myślę że będzaie dobrze. Zona pracowała w  MODO gdzie obroty (w tym samym mieście w podobnym miejscu) były 25-30tys zł.

Byłem w paru ok shopach ruch był spory oferta też ciekawa, duży atut to wytrzymałe ciuch kupiliśmy z żoną pół roku temu po pare rzeczy i do dziś ich stan jest dobry.

Napisze wam coś więcej w połowie marca gdyż wtedy będę otwierał.

ma21 14.02.2010 *.195.116.80.2

5

Witam

Remigiuszu zastanawia mnie dlaczego jeszcze na początku stycznia na tym forum o okay wypowiadałeś sie jak laik i sam prosiłeś o rady a po trzech tygodniach byłes taki doinformowany CIEKAWE

Cogi: ŻYCZĘ POWODZENIA

YarpenZ 17.02.2010 *.86-46-113-136-dynamic.b-ras1.wtd.waterford.eircom.net

13
Mnie zastanawia co innego. Dlaczego zawsze jak ten temat zbliża się do dołu strony bądź trafia na stronę drugą, ktoś wchodzi i go podbija na pierwszą. Żaden inny system nie ma takego "ruchu" jak ten no może poza Getin bankiem czy kolporterem. Przypadek? Firma z numerem telefonu komórkowego i adresem e-mail darmowego operatora....hmmm...

Remigiusz 17.02.2010 *.bdp237.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Ma21, dlatego, że sam byłem bardzo zainteresowany Okayem, byłem w wejherowie na rozmowie, zrobiłem rozeznanie co do okaya na lubelszczyźnie i stad moje wiadomości. Ja nie twierdzę że to zły biznes, ja jednak darowałem sobie.pozdrawiam

ma21 22.02.2010 *.195.116.80.2

5

Witam

Remigiuszu na pewno masz rację jeśli chodzi o ruch w sklepach tyle że to dotyczy wszyskich sklepów styczen jest zawsze ciężki a tym bardziej tej zimy.

Mówiłeś że mało znana marka to fakt ale ceny mają dobre a materiał jakośiowo też jest dobry (może to jest właśnie nisza na te czasy tylko musi być dobrze wypromowana ?) Wiem bo sam sprawdziłem w sklepie okay'a

wrrrr 09.03.2010 *.abxr1.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

uwazam, ze na obroty ma wplyw wiele czynników: lokalizacjaa, liczba mieszkancow, inne sklepy w miescie, okres handlowy w roku. w sezonie w dobrym punkcie bardzo latwo jest osiagnac obrót pow.20tys zl/mies

wspolpraca z modo opiera sie na zupelnie innych warunkach, wiec miom zdaniem nie nalezy sugerowac sie  ich obrotami.

Remigiusz 09.04.2010 *.bed203.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
No i co tam u OKAYa?

milka 15.09.2010 *.user-109-243-190-244.play-internet.pl

3

witam,

interesuje mnie OKAY shop i chcial bym otowrzyc taki sklep ale wczesniej chcial bym tez zebrac jakies info na ich temat, czy ktos moze prowadzi takie sklep?

z gory dzieki za wszelkie opinie

pzdr

DOROTA-D-J 15.10.2010 *.proxy-14.tvk.torun.pl

1
<p>Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda współpraca z Okey, czy warto z nimi współpracować?? Myślałam o wynajęciu lokalu w Galerii handlowej w mieście pow 200 tys mieszkańców. Jeśli ktoś nie chce wypowiedzieć się na forum podaje meila: jablod@wp.pl . Zastanawia mnie to że rozesłałam do kilku firm meile i nikt nie odpowiada, czy to normalne? Może czekają na telefony.</p>

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.