Forum: Franczyza odzieżowa 1475

Kiko 02.01.2009 *.doa113.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam wszystkich, posiadam lokal 200m2 w Galerii Handlowej w mieście 30.000 mieszkańców - centrum miasta, główna ulica.

Poszukuję firmy do współpracy na zasadach franczyzy - branża odzież (młodziezowa, gerniitury, sportowa itp.).

Może ktoś może mi coś doradzić, lub podpowiedzieć z jaką firmą mógłbym się związać.

monika33 10.01.2009 *.aht200.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

cięzko radzić.wg mojego rozeznania proponuję albo związać się z dużą siecia np diverse,reserved itp lub z mniejszych z tego co się orientowałam to okay multibrand(ładna wizualizacja,bardzo dobre warunki współpracy) lub butik(również ciekawa wizualizacja,już duza ilość sklepów)-o warunki musisz pytać,bo tu nie jestem w temacie.pozdrawiam.Ja współpracuje już z jedną z w.w sieci.moja droga eliminacji była między firmami,które podałam wyżej.pozdrawiam.monika33.

syja 18.01.2009 *.dio219.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Witam serdecznie!
Może zainteresuje cie cos zupełnie nowego.
Poszukujemy odpowiedniego kontrahenta dla nowej europejskiej marki -DEPT-, którą zaczynamy promować w Polsce. W pierwszym tychodniu lutego odbedzie sie pokaz mody i otwarcie showroom dla nowych kontrahetów.Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na maila syja75@o2.pl,a przyśle ci wiecej informacji i zaproszenie na pokaz.Serdecznie pozdrawiam
sylwia

monia04 19.02.2009 *.public64350.cdma.centertel.pl

1
monika33 czy współpracujesz może z butikiem?Jeśli tak, to powiedz prosze czy w miescie 20000, gdzie jest bardzo mało sklepów ta marka się przyjmie? Rzeczy z butiku są fajne i tanie...Ale czy w takim mieście to w ogóle ma sens? Działają tu już oxide, reporter, lee, wrangler, reebok i nike,bedę Ci wdzięczna za jakiekolwiek info

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.