Forum: Sklep odzieżowy- porada 1478

Amelka 08.01.2009 *.apn-95-41-104-69.gprs.plus.pl

3

Witam, chciałabym otworzyć jakiś biznes na zasadzie franczyzy w mieście na północy Polski, 45 tys. ludności przy głównej ulicy. Co moglibyście polecić? Mogę zainwestować około 50- 60 tys. zł. Myślę, że najlepiej czułabym się w branży odzieżowej, tylko czy w okresie obecnego kryzysu jest szansa na przyzwoity zysk? Zastanawiałam się nad takimi markami jak Esotiq, Oxide, Logoshop, Okay Multibrand, Miss Trendy czy Butik. A może coś całkiem innego? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

monika33 10.01.2009 *.ajs252.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
ja współpracuje z jedną z tych marek i jestem bardzo zadowolona.pozdrawiam.

syja 18.01.2009 *.dio219.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam serdecznie!

 Może zainteresuje cie cos zupełnie nowego.
Poszukujemy odpowiedniego kontrahenta dla nowej europejskiej marki -DEPT-, którą zaczynamy promować w Polsce.Niesamowite jest to , że bylabys pierwsza na rynku północnym. W pierwszym tychodniu lutego odbedzie sie pokaz mody i otwarcie showroom dla nowych kontrahetów.Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na maila syja75@o2.pl,a przyśle ci wiecej informacji i zaproszenie na pokaz.Serdecznie pozdrawiam
sylwia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.