Forum: Scotch&Soda 1478

Amelka 10.01.2009 *.apn-77-114-70-40.gprs.plus.pl

3
Czy ktoś współpracuje lub wie coś na temat franczyzy ze Scotch&Soda? Jakie mają warunki współpracy?

bobesh 12.01.2009 *.acql184.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

UWAGA!!

Scotch & Soda ma dwóch dystrybutorów. A właściwie jednego, drugi to polska podróbka.

Autoryzowany:

http://www.scotch-soda.pl/

Polska podróbka:

http://www.scotchandsoda.pl/

Od 2004 roku (od momentu wejścia Polski do Unii, bo dopiero wtedy stało się to możliwe) toczy się proces o naruszenie trade mark przez polaków - najprawdopodobniej niedługo polskie podróbki zostaną wyeliminowane - przynajmniej jako brand scotch & soda.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.