Forum: postawić na nowe marki odzieżowe 1478

asantina 12.01.2009 *.gdo234.internetdsl.tpnet.pl

3

Na polskim rynku ciągle niewiele jest brytyjskich marek odzieżowych. Warto się nimi zainteresować. Do ciekawych należą np.:

  • Monsoon (www.monsoon.co.uk) i Monsoon Accessorize;
  • Dorothy Perkins (www.dorothyperkins.com);
  • Oasis (www.oasis-stores.com);
  • Next (www.next.co.uk).

Caltin 29.01.2009 *.chello087206107076.chello.pl

1
W pełni popieram moją przedmówczynię. Na bieżąco śledzę rynek i wydaje mi się, że faktycznie wciąż mało u nas wyżej wymienionych marek na rynku. Uważam, iż są świetne i że byłby to świetny pomysł na biznes. Wydaje mi się jednak, że przeciętni ludzie tacy jak my(:)) nie mają szans na wejście na rynek franczyzowy tych marek, ponieważ jak juz się zdążyłam zorientować, licencję wykupiła duża grupa...Może ktoś wie o jakiejkolwiek z angielskich firm, na których otwarcie można by było sobie pozwolić???? Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek reposty:)</p><p> </p>

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.