Forum: Sklep z galanterią 1475

Michalo 15.01.2009 *.host-81-190-6-124.gdynia.mm.pl

1

Witam, mam do zainwestowania 100tys zł. i rozważam wejscie z tymi pieniążkami w jakiś interes. Myślę nad sklepem odzieżowym na zasadadzie franczyzy. Drugą opcją jest import galanterii z jednego z europejskich państw, w którym to swojego czasu odwiedziłem sklep (ala outlet) i ceny markowych produktów, które tam ujrzałem powaliły mnie na ziemie. I tutaj pojawia się główne pytanie:

Czy mogę otworzyć swój własny sklep np. \\\\\\\\\\\\\\\"Kowalski Europe\\\\\\\\\\\\\\\" ... kupować markowe produkty w tych właśnie outleteach, importować i następnie sprzedawać te znane marki w moim niemarkowym sklepie...? A może wymagane są jakieś pozwolenia, licencje od producenta na sprzedaż tych marek w Polsce? Wśród wspomnianych marek są takie jak: Tommy Hilfiger, Disel etc.

Nie wiem czy jasno wyraziłem się o co mi chodzi. Jakby co to czekam na odpowiedzi, podpowiedzi, i z góry dziękuję za pomoc.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.