Forum: Zysk z franczyzy banku. Czy warto inwestować? 1475

mmisarko 16.01.2009 *.csknet-84-234-42-137.csk.pl

1
Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile wyciągacie (czy też znajomi) z franczyzy z bankiem po odliczeniu kosztów. Czy warto zakładać bank w mieście 300 tys. gdzie jest ich jak mrówek. Może jeszcze jeden?  Dzięki za udział  

Boma 17.02.2009 *.c200-177.icpnet.pl

2
Jak masz na zbyciu kasę to mi daj - ja przynajmniej Ci podziękuję ładnie - na obiad zaprosze i po sądach nie będę Cię ciągał .............. ale mi nie dasz - wolisz sytracić ????!!!!

Qark 18.02.2009 *.ip-85-219-166-77.ibd.gtsenergis.pl

55
na placówkach partnerskich banków da się zarobic, tylko nie w karzdym miejscu, nie z karzdym bankiem, no i nie karzdy..

luizjana 28.02.2009 *.ablm175.neoplus.adsl.tpnet.pl

10

do Quark: możesz wypowiedzieć sie na ten temat szerzej?? zamierzam rozpocząc własną działalnośc i firme na zasadszie franczyzy z bakiem, jeszcze zatanawiam się nad konkretnym?? ale moje pytanie: jak zaczynałeś pierwsze kroki??/ od wysłania swojego CV i biznespalnu do wybranego banku>>. czy moze od najmu lokalu???

można na pryw??

efk17@wp.pl

Kinga 02.03.2009 *.public-gprs95830.centertel.pl

1
Witam, mam pytanie \"na czasie\". Zastanawiam się nad otwarciem placowki bankowej na zasadzie franczyzny. Tylko nie wiem tak do końca czy warto to robić teraz, czy poczekac? (miasteczko 25tys)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.