Forum: Zysk z franczyzy banku. Czy warto inwestować?

16.01.2009
wypowiedź: 1
*.csk.pl

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile wyciągacie (czy też znajomi) z franczyzy z bankiem po odliczeniu kosztów. Czy warto zakładać bank w mieście 300 tys. gdzie jest ich jak mrówek. Może jeszcze jeden?  Dzięki za udział  

17.02.2009
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Jak masz na zbyciu kasę to mi daj - ja przynajmniej Ci podziękuję ładnie - na obiad zaprosze i po sądach nie będę Cię ciągał .............. ale mi nie dasz - wolisz sytracić ????!!!!

18.02.2009
wypowiedzi: 55
*.ibd.gtsenergis.pl

na placówkach partnerskich banków da się zarobic, tylko nie w karzdym miejscu, nie z karzdym bankiem, no i nie karzdy..

28.02.2009
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Quark: możesz wypowiedzieć sie na ten temat szerzej?? zamierzam rozpocząc własną działalnośc i firme na zasadszie franczyzy z bakiem, jeszcze zatanawiam się nad konkretnym?? ale moje pytanie: jak zaczynałeś pierwsze kroki??/ od wysłania swojego CV i biznespalnu do wybranego banku>>. czy moze od najmu lokalu???

można na pryw??

efk17@wp.pl

02.03.2009
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Witam, mam pytanie \"na czasie\". Zastanawiam się nad otwarciem placowki bankowej na zasadzie franczyzny. Tylko nie wiem tak do końca czy warto to robić teraz, czy poczekac? (miasteczko 25tys)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.