Forum: Salon mody ślubnej w 40tys mieście- czy warto?

23.01.2009
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam w planach otwarcie salonu mody ślubnej w 40 tys mieście, 100tys powiecie wojewdztwa małopolskiego. Jestem właścicielem 90m2 lokalu na 1 piętrze kamienicy przy Rynku. Czy to dobry pomysł? Jaką kwotą pieniędzy powinnam dysponowac przy założeniu, że lokal jest dostosowany do tej formy działalności? Z kim powinnam nawiąza współpracę? Czy powinnam sprzedawac suknie jednej czy kilka firm? Czekam na Wasze pomysły i podpowiedzi z dużym entuzjazmem. Pozdrawiam.

28.01.2009
wypowiedź: 1
*.xdsl.centertel.pl

Witam,

ja posiadam swój salon mody ślubnej na zasadzie franczyzy i jestem bardzo zadowolona. Zresztą na tej stronce jest ta firma Vivien Vigo. Polecam.

29.01.2009
wypowiedzi: 8
*.zamosc.mm.pl

 Witam.

Prosze jeżeli to możliwe o więcej informacji o współpracy z firmą vivien vigo na adres:

 slubnyraj@interia.eu

Zgóry dziękuje i pozdrawiam oraz czekam na informacje.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.