Forum: Zabaione....ktoś zna? 1477

ol_ka 24.01.2009 *.abqc112.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Czy ktoś zna markę odziezy Zabaione? Chodzi mi o to czy maja tam fajne ciuszki i czy ta marka dobrze się sprzedaje. Myślę nad franchisingiem z ta firmą i wszelkie informacje na jej temat beda mile widziane.

ol_ka 25.01.2009 *.abqc112.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Nie, no naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie???

MiWi 26.01.2009 *.dlv15.neoplus.adsl.tpnet.pl

153
Mają problemy z płynnością. Może to wynikać albo ze słabej sprzedaży albo złego zarządzania. Polecam ostrożność.

zakupocholiczka 18.03.2009 *.acjw182.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Znam bardzo dobrze tę markę.Ciuchy nie są wcale ładne ale za to bardzo drogie. Za tż cene można kupić coś fajniejszego.Nie polecam. Jeżeli ktoś ma jeszcze pytania to chętnie odpowiem.

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.