Forum: Czy to wypali? 1483

micpot 24.01.2009 *.80-41-216-110.dynamic.dsl.as9105.com

2
Witam
Pracowalem kilka lat na zachodzie w firmie ktora zajmowala sie sprzedarza i dowozem swiezych warzyw i owocow do hoteli ,sklepow ,szkol i prywatych odbiorcow.
Zastanawiam sie czy takie cos ma szanse powodzenia u nas a dokladnie w woj. kuj pom.Mam pewne doswiadczenie jak prowadzic taka firme
znam zagraniczych dostawcow produktow "egzotycznych" niestety nie znam za bardzo realiow polskiego rynku.Prosze was o opinie czy cos takiego
ma szanse powodzenia u nas?Dodam ze firma nie ma postaci sklepu chodzi o skladanie zamowien(otwarta linia 24h) i dowozeniu w nastepnym dniu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.