Forum: Print Terminal 1475

szukampomysłu 04.01.2005 *.xdsl-2879.zgora.dialog.net.pl

6
Witajcie. Zamierzam zainwestować we współpracę z Print Terminal - czy są jakieś osoby, które miały juz styczność z ta częstochowską firmą?? Pozdrawiam

maro 04.01.2005 *.217.96.74.3

2
witam! ja również zamierzam zainwestować we współprace z nimi. Jak narazie bylem na spotkaniu w Częstochowie i sprawdzam informacje które od nich otrzymalem!

szukampomysłu 07.01.2005 *.xdsl-2879.zgora.dialog.net.pl

6
cześć maro. ja tez się zastanawiam - idea w sumie dobra, tylko koszt wysoki (tak mi się wydaje). dostałem propozycję umowy na 3 lata. Więc po odjeciu kosztów sprzętu ich zysk to ok 10,000 zł. dzieląc to na 3 lata wychodzi po ok 300,00 zł m-c + 99 netto. Zastanawiam się jeszcze ...

franek 11.03.2005 *.bus188.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
ja juz wlasciwie sie zdecydowalem, ale dobrze by bylo, gdyby wypowiedzial sie ktos, kto juz zaczal z nimi wspolprace...

Jasiek 12.03.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
A maja oni moze jakas stronke? szukalem iniestety nie znalazlem.
Pozdrawiam

Leon 16.03.2005 *.azq34.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ja również jestem bardzo zainteresowany współpracą z PRINT TERMINAL. Napiszcie coś o tej firmie, nie wiem czy można im zaufać.

Piotr1 22.04.2005 *.etc35.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Czy ktoś współpracuje z firmą Print Terminal z Częstochowy lub ma informacje na ich temat

Jinn 20.05.2005 *.daa29.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Czy ktoś podjął współpracę z print terminal?
Jakie wrażenia.
Wydaje mi się że 10 tyś. na sprzęt poligraficzny to dziwnie mało. Czy ktoś rozwije moje wątpliwości?

STUDIO GAMA 29.05.2005 *.80.51.186.22

2
Z doświadczenia jako właściciel punktu poligraficznego suma 20 tys złotych momentalnie się roztapia. Można oczywiście koszty obnizyć ale automatycznie tacimy na jakości wykonywanych usług. Trzeba również wziaźć pod uwagę że otwierając nowy punkt na danym rynku dopiero pracujemy na zaufanie klientów. Trwa to do roku czasu. Uwzględniając przyzwyczajenia klientów oraz brak doświadcznia w otworzonej branży możemy sobie pozwolić na drobne opóźnienia w realizacji danej usługi które należy zrekompensować klientowi ale nie możemy sobie pozwolić na świadczenie niskiej jakości usług. Jeśli chodzi o ilość mieszkańców 15tys w mieście zdecydowanie odradzam taką inwestycję chyba że nie ma w nim tego typu usług... W co nie wierzę.
Pozdrawiam

termil bwj beata 30.05.2005 *.dws230.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
W odpowiedzi na Panów wątpliwości:
System Print Terminal dysponuje własnym zapleczem wyposażonym w maszyny do druku offsetowego i cyfrowego oraz w urządzenia do produkcji szerokiej gamy „galanterii”
poligraficznej. Franchisobiorca obsługuje mazszyny drukarskie poprzez komunikacje on-line z serwerem zarządzającym procesami produkcji i posiada możliwość monitoringu nad tymi procesami. Zgodzę się ze Studiem Gamma, że inwestycja w wysokości 20 tysięcy to za mało aby stworzyć samodzielnie park maszynowy dla porządnej poligrafii. Zgadzam się również, że aby stworzyć własny portfel klientów potrzebny jest czas kilku do kilkunastu miesięcy oraz profesjonalna obsługa i wysoka jakość usług. No cóż, „bez pracy nie ma kołaczy” a system jest przewidziany dla osób pracowitych.
Jeśli chodzi o wątpliwości Jinn’a to proszę o kontakt telefoniczny- podam numery telefonów do naszych franchisobiorców, bo oni (mam nadzieję) są bardzo zapracowani i nie wypowiadają się na forum J
Pozdrawiam
Beata Chlewicka- specjalista ds. marketingu

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" publikujemy artykuł prezentujący Print Terminal.
Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Licencja dla grafika"
Print Terminal to firma świadcząca usługi poligraficzne. Od kilku miesięcy rozwija się poprzez franchising. Już za 13-20 tys. zł można otworzyć własne studio graficzne.

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" publikujemy artykuł prezentujący Print Terminal.
Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Licencja dla grafika"
Print Terminal to firma świadcząca usługi poligraficzne. Od kilku miesięcy rozwija się poprzez franchising. Już za 13-20 tys. zł można otworzyć własne studio graficzne.

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" publikujemy artykuł prezentujący Print Terminal.
Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.


"Licencja dla grafika"
Print Terminal to firma świadcząca usługi poligraficzne. Od kilku miesięcy rozwija się poprzez franchising. Już za 13-20 tys. zł można otworzyć własne studio graficzne.

gromusek 16.02.2007 *.host92.ten.net.pl

Witam
Czy ktokolwiek mial doswiadczenie z ww. firma.
Jestem zainteresowany oferta. Posiadam wlasny lokal w niezlej lokalizacji, miasto powyzej 200tys. Nie ma jeszcze punktu ww. firmy w moim miescie. Za to konkurencja jest dosc duza.
Najbardziej interesuje mnie osoby ktore nawiazaly wspolprace z ww. firma.

Łoś SuperKtoś 25.02.2007 *.h82-143-158-180-static.e-wro.net.pl

9
To zależy od tego na jaki produkt się nastawiasz do sprzedaży. Jeśli niskonakładowy to oferta jest OK. Natomiast przy druku wysokonakł. sprawa nie wygląda już tak różowo.

Łoś SuperKtoś 25.02.2007 *.h82-143-158-180-static.e-wro.net.pl

9
To zależy od tego na jaki produkt się nastawiasz do sprzedaży. Jeśli niskonakładowy to oferta jest OK. Natomiast przy druku wysokonakł. sprawa nie wygląda już tak różowo.

poligraf1@op.pl 26.02.2007 *.chello087207039163.chello.pl

1
ja znam prostszy system nie wymagający takich nakładów (wystarczy ok. 3000zł) i bez konieczności posiadania dużego lokalu. Nauczyli mnie wszystkiego i do tego mają bezkonkurencyjne ceny na swój produkt.

Zybi385 25.05.2008 *.aaez161.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam chciałem zapytać kogoś kto już otwarł placówkę ww firmy.. mianowicie jak układa się współpraca?
Czy na większość produktów mają spore róznice cenowe jak dla franczyzobiorcy?
Po jakim okresie wyszliście(franczyzobiorcy) na "swoje"?

Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

Zybi385 27.05.2008 *.aagl1.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Widzę że chyba nie ma nikogo kto otwarł a czyta forum no trudno

A pozostali forumowicze co sądzą o ofercie tej firmy?

Warto w to wejsc?

Chyzio 25.01.2009 *.78.146.243.200

10
Witam czy ktoś może współpracuje z ta firmą i może powiedzieć coś więcej na ten temat bo jestem zainteresowany współpraca na zasadzie franchisingu. Z góry dziękuje

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.