Forum: Franczyza a kryzys

04.02.2009
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem otwarcia placówki bankowej we franczyzie. Kryzys trochę ostudził mój zapał i dlatego chce zapytać osoby, które placówki już mają otwarte jak wygląda sytuacja w kryzysie? Tyle się mmówi że bank organiczają sprzedaż, że mają problemy, jak ta sytuacja przekłada się na Państwa biznesu??

05.02.2009
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

Jeżeli kalkulujesz w perspektywie najbliższego miesiąca to rzeczywiście nie jest to najlepszy moment. Chyba, że myślisz w perspektywie 2-3 lat - wtedy obecna sytuacja nie ma znaczenia. I tak Twoja placówka potrzebuje 2-3 miesięcy na rozruch.

 Polecam sprawdzić czy sieć która wybrałaś jest "odporna" na kryzys, tzn. czy oferuje uniwersalne produkty czy się wyspecjalizowała w jednym segmencie.

06.02.2009
wypowiedzi: 9
*.spray.pl

Co to znaczy odporna na kryzys? Szeroka oferta ma to zapewnić?

Czy kryzys to też dofinansowanie central mających problem, kosztem sieci w Polsce? 

19.02.2009
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

właśnie ja też noszę się  z zamiarem otwarcia placówki lecz w tym szalonym czasie trudno się na jakiś bank zdecydować zachwalają getin i eurobank a może BZWBK

byłabym wdzięczna za wskazówki

a może dać sobie spokój i zająć siętelefonią komórkową:)

 

19.02.2009
wypowiedzi: 40
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam,

 

Jeżeli jesteś z miasta w którym nie ma placówki własnej Bzwbk, to daj sobie spokój z tym bankiem. Na dzień dzisiejszy to bardzo drogi  punkt przyjmowania wpłat, reszta oferty przynajmniej na chwilę obecą kiepska, może w połowie roku coś się zmieni.

20.02.2009
wypowiedzi: 55
*.ibd.gtsenergis.pl

getin jest ok, na kredytach jest dobra kasa, dobra przyznawalność, a BZ WBK ma być lepiej, ale to na razie melodia przyszłości...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.