Forum: Presto

11.02.2009
wypowiedzi: 10
*.kalisz.mm.pl

Witam

Co myslicie o restauracji Presto szczegolnie chcialbym uzyskac opinie od osob, ktore byly w jednym z lokali tej sieci( jak z jedzeniem, cenami i atmosfera)??

 

pozdrawiam

16.02.2009
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

jadam tam dosyć regularnie. najczęściej makarony, czasem polędwicę (o dziwo bardzo dobra) lub pizzę (zwykle przez dowóz). bardzo smaczne jedzenie, przyjemny, nienachalny wystroj wnętrza, przytulna atmosfera. chyba jedyna wloska knajpa w lodzi, ktora bez problemu i szybko dowozi CIEPLE jedzenie - nie tylko pizze.

generalnie to dobra, wloska restauracyjka na kazda kieszen.  polecam z czystym sumieniem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.