Forum: Atlantic 1475

Iwona 03.09.2003 *.kat01229141.visp.energis.pl

dużo mówi się ostatnio o Atlanticu, ale nie znajduję tej firmy w spisie najlepszych dawców franczyzy, dlaczego? Ciekawa jestem jak odbieracie te nowe sklepy z bielizną i czy warto zainteresować się tym tematem.

Greg 13.03.2004 *.prosie6.aster.pl

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Atlantic. Bardzo proszę o informacje od biorców licencji i osób które rozmawiały z nimi o wyrażenie swoich opinii. Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Michał 17.03.2004 *.217.8.179.146

Proszę o więcej szczegółów

maria 21.04.2004 *.ajf213.neoplus.adsl.tpnet.pl

będę bardzo wdzieczna biorcom licencji majacych lokale w centrach handloych na temat jaki jest okres zwrotu zainwestowanego kapitału i jaką tendencję przewidują odnośnie planowanych obrotów w najbliższych miesiącach i najbliższych latach.
Maria

robo 13.05.2004 *.213-tar-4.acn.waw.pl

potrzebuje info od potencjalnych biorców i oferty atlantic w celu ustalenia opłacalności otwarcia w określonym już miejscu

Grzegorz 19.07.2004 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

Czy ktoś mi doradzi .Miasto 50tyś czy mam szanse na biznes z Atlanticiem

Gringo 20.07.2004 *.82.177.74.112

48
Kwestią kluczową jest lokalizacji i czynsz.
Raczej ostrożnie - ale to Atlantic powinien Ci pokazać wyniki swoich sklepów w takich miastach. Mają ich kilka np. Puławy.

Mariusz 22.07.2004 *.bds94.neoplus.adsl.tpnet.pl

a to jeszcze zależy jakiem miasto
jeżeli bezrobocie w twoim mieście np.20% lub więcej to ja wątpie aby interes wypalił
trudno aby bezrobotni ubierali się w markowe majtki czy cyckonosze jeżli ledwie wiążą koniec z końcem

hary 20.08.2004 *.akq235.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
czy warto otworzyć sklep ATLANTIC w mieście 80 tyś mieszkańców?

Gringo 20.08.2004 *.82.177.74.112

48
Tak, jak masz lokalizację w ścisłym centrum lub dobrym Centrum Handlowym.
Jeżeli dostawcą ma być tylko Atlantic to lokal max. 40 m2
Obroty jak sądzę około 30 000 netto powinny być osiągalne, ale to Atlantic powinien Ci pokazać wyniki swoich sklepów i oszacować rentownośc inwestycji. Wynegocjuj w umowie, że jeżeli będą niższe obroty od oszacowanych przez Atlantica to przejmą twój lokal czy w inny sposób pozwolą wyjść z biznesu bez straty. Jak tego nie będą chcieli podpisać to widać, że nie są pewni swojej oferty, a to daje do myślenia....

Pozdrawiam

marcinmar 24.08.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Czy ktoś z WAS współpracuje z firmą ATLANTIC i mógłby mi udzielić pomocnych informacji jak się układa ta współpraca. Dołączam adres mailowy marcinmar20@gazeta.pl
Z góry dziękuję !!! :-)

marcinmar 25.08.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Proszę Was o opinię na temat franczyzy Atlantic ???

marcinmar 04.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Czy warto otworzyć sklep Atlatnic w mieście ok 80tyś mieszkańców, co o tym sądzicie ???

YaRo 04.09.2004 *.80.48.175.4

71
napewno warto moja znajoma otworzyła stoisko z atlanticem w maisteczku liczacym cos ponad 30 tys i chwali to sobie Być moze dlatego że nie ma wielkiej konkurencji Tak czy owak jest zadowolona

marcinmar 05.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Czy sa tu ludzie którzy współpracują z Atlantic???

marcinmar 06.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Co sądzicie o Atlantic`u ?????
Czy opłaca się otworzyc sklep Atlantic`a w miescie 80tys mieszkanców.

marcinmar 10.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Czy sa jakieś hurtownie gdzie mozna kupic bielizne marki Atlantic do sklepu bez zostanie franczyzobiorcą marki Atlantic????

iwa11 20.02.2009 *.83-238-147-180.ip.netia.com.pl

1
Witam, chciałabym dowiedzieć sie jak współpracuje Wam sie z firma Atlantic i czy wogóle warto zaczynać współprace z tą firma ?

Izamus 16.07.2009 *.aagf12.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Chciałabym dowiedzieć się jak współpracuje się z firmą Atlantic i czy wogóle warto zaczynać współprace z tą firma ?

Czy ktoś mógłby mi udzielić pomocnych informacji ?Dołączam adres mailowy: izabelamusiol@interia.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.