Forum: Bank - franczyza 1475

wiki 26.02.2009 *.web.ultimo.pl

5
Czy wg. waszej oceny banki będą dalej rozwijać systemy franczyzowe czy raczej sprzedaż przez kanał pośredników ?

MałgorzataS 26.02.2009 *.host-47-208.spray.net.pl

9

Będą zamykać. Ewentualnie obsadzać własnymi pracownikami-inaczej i tak muszą ich zwolnić. A pośrednik będzie sprzedawał nadal. W końcu po to ma ustawione nisko warunki dla klienta, aby wydłużać ladę banku. Duży pośrednik oczywiście, mały padnie.

wiki 26.02.2009 *.aedp242.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Nie za bardzo rozumiem, że będa zamykać. Przecież jeśli placówka franczyzowa jest dochodowa to jak bank może ją zamknąć ?? Przecież to prywatna placówka. 

MałgorzataS 27.02.2009 *.host-47-208.spray.net.pl

9

Bank nie kieruje się prywatnym interesem franszyzobiorcy, tylko swoim.

Prywatny w takiej placówce to może być kubek do kawy (i to też na zapleczu, bo nie ma logo).  

Jeśli dla niego placówka nie będzie dochodowa, to ją zamknie. 

Będą zamykać. 

art 27.02.2009 *.deo69.neoplus.adsl.tpnet.pl

28
Jeśli pośrednik ma ustwaione niskie warunki dla klienta to chyba nie wiesz co mówisz.Pośrednicy mają bardzo dużą kasę za pośednictwo.Wystarczy porównać raty u pośredników i w banku.A franczyza będzie się nadal rozwijała.Taka jest prawda.

Qark 27.02.2009 *.ip-85-219-166-77.ibd.gtsenergis.pl

55
ja sprzedaje niektóre produkty(jako pośrednik) taniej niż bank w swoich własnych oddziałach,

art 27.02.2009 *.err204.neoplus.adsl.tpnet.pl

28

Ciekaw jestem jakie to produkty.Bo chyba nie kredyty.

wiki 27.02.2009 *.aecp48.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Czy co? Kto wg. Was ma większe szanse na przetrwanie na rynku np. w tej samej mijscowości.

Qark 27.02.2009 *.ip-85-219-166-77.ibd.gtsenergis.pl

55
przy pewnych założeniach mogą to być też kredyty:)...

przetrwają "franczyzy" i pośrednicy:)

najlepiej mieć te oba rodzaje działalności:)

art 28.02.2009 *.err204.neoplus.adsl.tpnet.pl

28
Ja tak właśnie mam.

luizjana 28.02.2009 *.ablm175.neoplus.adsl.tpnet.pl

10

odezwij się na pryw

efk17@wp.pl

od lat pracuje w bankowości i zamierzam otwożyć coś własnego, moje ptyanie jest takie: jeśli ja nie mając własnego lokalu, wynajmę go i zatrudnię 1-2 pracowników i sama jeszcze moge obsługiwać klientów, to po opłaceniu wszystkich dodatkowych kosztów(prąd, najem, Zusy, ochrona i ubezpieczenie interesu, itp... ) wyjdę na plus???

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.