Forum: Centrum Milea - co myślicie o tej koncepcji? 1475

cze 09.01.2009 *.dmv251.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Co myslicie o koncepcji Milea oni chca np jaskolki przeksztalcic w Milea.

Dzieki

cze 03.03.2009 *.abbf74.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
witam, może ktos miał diczynienia z delikatesami centrum lub milea. proszę o opinię

niepewny 03.03.2009 *.77-253-99-158.adsl.inetia.pl

4
Witam... niestety jak zauważyłem nikt nie wypowiada sie na tematy zwiazane ze spożywką... sam szukałem i pytałem i nic nie znalazłem niestety... nawet sami właściciele niechętnie udzielaja informacji... Pozdrawiam...

cze 03.03.2009 *.dni112.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
to co oni dazją jest zbut dobre

cze 03.03.2009 *.dni112.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
co mysli obiektywny to jest plus

cze 03.03.2009 *.dni112.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
rozmawiałem ze wszystkimi i tylko obiekyywny może pomóc . bo ja w woj podlskim chce otwirzyc 4  milea .obiektywny co o tym sądzis

niepewny 07.03.2009 *.77-254-55-58.adsl.inetia.pl

4

To już nie lepiej otwożyć sklep ABC daje ci on wieksza mozliwosc samodzielnych decyzji w swoim sklepie... a pozatym w woj. podlaskim  jest juz sporo delikatesów Milea... lepiej zrobic im lekka konkurencje :-)

Don 19.03.2009 *.ws-a.infinite.pl

1

Jak chcesz codziennie wstawac o 4:00 rano, jeżdzić na giełdę po warzywka, przyjmowac kolejki Przedstawicieli Handlowych, kłaść się spać o 1:00 w nocy to wybierz ABC i rób sobie w sklepie co chcesz bez prawie żadnego wspaecia sieci.

Dlatego polecam poważnego Franczyzodawcę, który zapewni znaną i promowaną markę, kompleksową opiekę, dostawców, rabaty retro. W końcu sklep to biznes a nie hobby

Jesli chcesz skontaktować się z właścicielem placówki w dobrej sieci, poproś jej przedstawiciela o załatwienie takiego spotkania. Jeśli nie mają nic do ukrycia to załatwią

niepewny 23.03.2009 *.87-205-192-176.adsl.inetia.pl

4
Wreszcie jakaś konkretna wypowiedz.... Dzieki Wielkie....

Domek 08.09.2009 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

11
Ta odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje pracownik infinite odpowiadajacy w tym temacie to nieporozumienie. Informatyk to nie handlowiec. Może ktoś przybliży umowe współpracy. Chetnie dał bym ją przejrzeć prawnikowi 100 zl nie wydatek. Mam przykre doświadczenia ze współpraca z dużymi firmami. Podchodził bym ostrożnie do tematu.

brandy 29.10.2009 *.168-197.static.szczecinek.net.pl

2
WitamCzy macie doświadczenie z Mileą?Czy to są dobrze zaopatrzone ładne sklepy? Czy ceny są rzeczywiście konkurencyjne?A jak współpraca z centralą?

brandy 29.10.2009 *.168-197.static.szczecinek.net.pl

2

Czy znajdzie się na form ktoś współpracujący z Mielą?

Jak układa się współpraca? Czy to są dobrze zaopatrzone sklepy z konkurencyjnymi cenami?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.