Forum: Centrum Milea - co myślicie o tej koncepcji?

09.01.2009
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myslicie o koncepcji Milea oni chca np jaskolki przeksztalcic w Milea.

Dzieki

03.03.2009
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam, może ktos miał diczynienia z delikatesami centrum lub milea. proszę o opinię

03.03.2009
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Witam... niestety jak zauważyłem nikt nie wypowiada sie na tematy zwiazane ze spożywką... sam szukałem i pytałem i nic nie znalazłem niestety... nawet sami właściciele niechętnie udzielaja informacji... Pozdrawiam...

03.03.2009
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

to co oni dazją jest zbut dobre

03.03.2009
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

co mysli obiektywny to jest plus

03.03.2009
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

rozmawiałem ze wszystkimi i tylko obiekyywny może pomóc . bo ja w woj podlskim chce otwirzyc 4  milea .obiektywny co o tym sądzis

07.03.2009
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

To już nie lepiej otwożyć sklep ABC daje ci on wieksza mozliwosc samodzielnych decyzji w swoim sklepie... a pozatym w woj. podlaskim  jest juz sporo delikatesów Milea... lepiej zrobic im lekka konkurencje :-)

 

19.03.2009
wypowiedź: 1
*.infinite.pl

Jak chcesz codziennie wstawac o 4:00 rano, jeżdzić na giełdę po warzywka, przyjmowac kolejki Przedstawicieli Handlowych, kłaść się spać o 1:00 w nocy to wybierz ABC i rób sobie w sklepie co chcesz bez prawie żadnego wspaecia sieci.

Dlatego polecam poważnego Franczyzodawcę, który zapewni znaną i promowaną markę, kompleksową opiekę, dostawców, rabaty retro. W końcu sklep to biznes a nie hobby

Jesli chcesz skontaktować się z właścicielem placówki w dobrej sieci, poproś jej przedstawiciela o załatwienie takiego spotkania. Jeśli nie mają nic do ukrycia to załatwią

23.03.2009
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Wreszcie jakaś konkretna wypowiedz.... Dzieki Wielkie....

08.09.2009
wypowiedzi: 11
*.nplay.net.pl

Ta odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje pracownik infinite odpowiadajacy w tym temacie to nieporozumienie. Informatyk to nie handlowiec. Może ktoś przybliży umowe współpracy. Chetnie dał bym ją przejrzeć prawnikowi 100 zl nie wydatek. Mam przykre doświadczenia ze współpraca z dużymi firmami. Podchodził bym ostrożnie do tematu.

29.10.2009
wypowiedzi: 2
*.static.szczecinek.net.pl

WitamCzy macie doświadczenie z Mileą?Czy to są dobrze zaopatrzone ładne sklepy? Czy ceny są rzeczywiście konkurencyjne?A jak współpraca z centralą?

29.10.2009
wypowiedzi: 2
*.static.szczecinek.net.pl

Czy znajdzie się na form ktoś współpracujący z Mielą?

Jak układa się współpraca? Czy to są dobrze zaopatrzone sklepy z konkurencyjnymi cenami?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.