Forum: Franczyza w BZW BK 1478

AgnieszkaB 06.03.2009 *.abfk217.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Proszę o info wszystkich franczyzobiorców BZW BK ,którzy weszli we współpracę z tym bankiem,jak sobie radzicie na rynku,po jakim czasie zaczęły się pojawiac 1.zyski,jak oceniacie ogólnie współprace z w/w bankiem?Prosze o odp.ponieważ własnie wchodzę w układ franczyzowy z BZW BK.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.