Forum: Top Secret 1475

marek 22.10.2004 *.dial-1351.wroclaw.dialog.net.pl

2
bardzo proszę o kontakt z kimś, kto prowadzi sklep TOP SECRET na zasadach franczyzy.

Gringo 26.10.2004 *.82.177.74.112

48
Nie prowadzę sklepu Top Secret, ale znam wyniki tych sklepów - House lub Reporter duzo lepsze wyniki osiagają i są w mojej ocenia bardziej przyszłosciowe - szczególnie reporter jest na dużej fali wznoszącej.

Pozdrawiam

marek 28.10.2004 *.dial-2824.wroclaw.dialog.net.pl

2
dzięki Gringo za odpowiedż.Prowadzę sklep patronacki i mam teraz przejść na franczyzę Top Secret. Obawiam się jednak,czy w tak małej miejscowości wyrobię na koszty.Bardzo chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto prowadzi już sklep tej firmy na zasadacz franczyzy.

sadek123 30.07.2008 *.akq98.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam wszystkich, zastanawiam sie nad współpraca z Top Secret. Więć mam do was pytanie co sądzicie o tej marce i tej firmie, bardzo interesują mnie wypowiedzi osób które z tą firmą juz współpracują lub miały już z nią do czynienia

adex 06.03.2009 *.vp90.internetdsl.tpnet.pl

3
zmiany w ts?

Marionx 06.03.2009 *.ip-72-22.mofnet.gov.pl

2

dzień dobry

zamierzam otworzyć sklep tej marki w centrum handlowym, czy ktoś pomoże mi podjąć decyzje, czy warto ? z góry dziękuję

adex 06.03.2009 *.vp90.internetdsl.tpnet.pl

3

poznaj dokladnie zmienione warunki w sieci i sie zastanów!

adex 06.03.2009 *.vp90.internetdsl.tpnet.pl

3

poznaj dokladnie zmienione warunki w sieci i sie zastanów!

biorca 06.03.2009 *.vp90.internetdsl.tpnet.pl

2
WARUNKI W SIECI SIE POGORSZYŁY ZAROWNO TOWAROWO JAK I PROWIZYJNIE

robo 06.03.2009 *.iih70.internetdsl.tpnet.pl

4
Witam! Niestety czas nie jest najlepszy na otwieranie sklepu z Top secret! Warunki się pogarszają wspułpracy i sprzedaż maleje !

NATALIA 06.03.2009 *.77-253-17-45.adsl.inetia.pl

1
A czy naprawdę warto otworzyć sklep Top Secret, tak jak przekonują jej przedstawiciele. Wydaje mi się że marka dość fajna i chodliwa. Proszę o konkretne opinie na ten temat od osób które prowadzą te sklepy.

Marionx 07.03.2009 *.bom13.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
nie znam wcześniejszych warunków, dają prowizje średnioroczną 32 % i chcą zabezpieczenia na towar, i tu zależy bo jeśli blokada środków na rachunku to 300 zeta x ilość metrów a jeżeli hipoteka to 600 zeta x ilość metrów, ciekawi mnie jaki jest obrót z metra na takim sklepie ?

mysterious 19.10.2010 *.amd169.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Top Secret organizuje konkurs:

http://www.wypelniasz-wygrywasz.pl/konkurs-z-nagrodami-gwarantowanymi-Top-Secret/index.php?recommended_by=91128717470560

Zapraszam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.