Forum: mbank - czy dzisiaj da tego typu działalności da się zarobić 1475

pasikonik 28.04.2007 *.fcp234.internetdsl.tpnet.pl

Co myślicie na ten temat; Załóż partnerski mKiosk – rozpocznij naziemną współpracę z mBankiem!

jarolakers78 09.05.2007 *.biq53.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
co myślicie o współpracy z mbankiem. Czy macie już jakieś informacjeo zasadach, może:) Co myślicie o perspektywach rozwoju placówek naziemnych? Bankiem internetowym jest chyba najlepszym. W opinii czytelników POLITYKI mBank ma najlepszy kredyt hipoyeczny na rynku. No to jak?

Kubuś_Fatalista 13.06.2007 *.aczx15.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myślicie o ofercie partnerskiej mBanku?

piotrek_111 14.06.2007 *.bln78.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
A na czym konkretnie zarabia mKiosk? Przecież założenie mBanku jest takie, że klienci dokonują wszelakich operacji samodzielnie przez internet w celu zminimalizowania wszelakich prowizji. Jedyna przydatna tam rzecz to wpłatomat.
Za co dokładnie bank płaci?

jarolakers78 14.06.2007 *.bdu146.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
praktycznie za to samo co w innych bankach, oprócz prowizji za utrzymanie rachunku ponieważ w mbanku konto jest bezpłatne. Cała reszta jest wynagradzana prowizyjnie. Prowizja należy się za kredyty (kredyt hipoteczny jest jednym z najlepszych na rynku), karty kredytowe (jest ich troche w mbanku) założenie konta. Mam jednak watpliwości co do powodzenie biznesu skoro wszystko to można dostać na stronie mbanku, ale może się nie znam. Może jest ktoś co zna z autopsji ten biznes.
Pozdrawiam

pasikonik 12.03.2009 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40
może się ktoś podzielić informacjami na temat tej franczyzy, jakieś za i przeciw?

hert 12.03.2009 *.217.96.62.1

54
może to, że okradają swoich klientów? czy potrzeba czegoś więcej aby Ci otworzyć oczy?

artysta 12.03.2009 *.116.185.jawnet.pl

2
znajomy przeklina ten dzień kiedy podpisał z nimi umowę - 8 RAZY zmienili mu aneks!!!

pasikonik 13.03.2009 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40
Wiecie jakie stawki dają za kredyty i jaki jest rzeczywisty koszt inwestycji w taki punkt?

radex 22.03.2009 *.87-205-193-94.adsl.inetia.pl

63
A jaki bank nie zmienia zasad wynagradzania?

ewelina112 24.08.2009 *.80-51-27-158.smsiarkowiec.pl

7
u nas w mieście i w sąsiednim mieście też (po około 50tys mieszkańców) te franczyzy zamknęły się po paru miesącach...l

posrednikkredytowy.com 25.08.2009 *.www2.intra.koncept.pl

9
Niestety prowadzą taki biznes żyje się z kredytów (rachunki czy opłaty to dodatek). Teraz banki przykręciły kurki wiec ciężko wyżyc z samych lokat i ROR-ów, dlatego placówki w małych miastach mogą mieć problem z przetrwaniem.

ITA SZOR 25.03.2010 *.apn-77-112-205-17.dynamic.gprs.plus.pl

1
Witam
Proszę o poradę bądź wskazówki od osób mających w tym doświadczenie. Mam okazję przejąć placówkę (czytaj mKiosk) mBanku w 70-tysięcznym mieście. Obecny właściciel zmienia miejsce zamieszkania, stąd sprzedaje w pełni wyposażoną placówkę działającą od lipca 2008 roku. Wiem, że obecnie sytuacja w bankowości, chodzi oczywiście o przyznawalność kredytów (rekomendacja T) nie jest za wesoła i dlatego trochę się waham. Pytanie, czy dzisiaj da się zarobić na ZUS, czynsz, przynajmniej. Mam zamiar pracować sam, bez zatrudniania pracownika.
Dziękuję i pozdrawiam.

PiotrdrugiPiotr 26.03.2010 *.212.160.203.24

94
nie, nie da się zarobić!!!!!

iks 26.03.2010 *.dns100.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Zmianę miejsca zamieszkania jako powód sprzedaży, włóż między bajki a sam wejdź do kabiny, weź długi i bardzo zimny prysznic - ochłoń!  Kredyty nie sprzedają się wcale.

rumak 26.03.2010 *.194.181.22.6

155
ITA: jeśli zamierzasz tam pracować jako w połowa załogi, to myślę, że na koszty zarobisz, ale żeby dużo więcej to pewnie niestety nie...

sperprocent 27.03.2010 *.62.152.149.113.dsl.dynamic.eranet.pl

9
Nawet nie zarobisz na koszty - punkty mBanku padają jak grzyby po deszu. Wiem coś o tym bo w tym roku zamknęłam taki punkt. To był kanał.

sperprocent 27.03.2010 *.62.152.149.113.dsl.dynamic.eranet.pl

9
Nawet na koszty nie zarobisz. mKioski Partnerskie padają jak grzyby po deszczu. Kiedyś w mojej okolicy było ich pełno, teraz został jeden, który jeszcze liczy na to, że kiedyś wrócą dobre czasy, a jemu staryczy do tego czasu na dokładanie do biznesu. Trzymaj się od tego z daleka.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.