Forum: Inpost - Paczka wysłana z automatu 1475

obiektywny komentator 25.03.2009 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354

Panie Brzoska inwestycje milionowe Pan robisz a czyim kosztem ? Ano oszukanych byłych agentów.

Szpanujesz Pan, że 30 milionowa inwestycja się szykuje a jakoś dziwnie nie może mi Pan wypłacić kilku tysięcy złotych na które dostał (i przyjął) Pan faktury w 2007 roku.

Wstyd !! Biznesmen za ludzkie pieniądze

iks 26.03.2009 *.aavd43.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
 Widocznie trafileś na "bizdresmena"?...

Armageddon 26.03.2009 *.bta137.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Super inpost  polecam jest znacznie skuteczniejszy od poczty polskiej, a po ostatnich podwyżkach cena różni się dość znacząco w szczególności, jeśli wysyła się dużo paczek

polecam

pozdrawiam ciepło

obiektywny komentator 26.03.2009 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354
Tak mnie natchnęło raz jeszcze czytając ów artykuł, że może prezes Brzoska czeka z realizacją (zapłatą) moich faktur blisko dwa lata bowiem te kilka jak już nie kilkanaście (licząc odsetki) tysięcy otrzymam za pośrednictwem nowej usługi czyli sms-em czy z jakiegoś urządzenia typu paczkomat.

obiektywny komentator 26.03.2009 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354

Armagedon - no wiesz żeby cena była konkurencyja to trzeba odrobić kasę gdzie indziej Jeśli się nie da na kliencie to kolejnym na lini jest agent. Prezes w kieszeni zawsze musi mieć właściwą sumę - a ci po drodze są mało ważni.

Porozmawiajcie sobie z dawnymi agentami z Jasła, Łodzi czy innych dużych miast gdzie InPost poczynił podobnie jak ze mną.

Teraz już wiesz dlaczego Twoja paczka jest tania i kto do niej dopłaca.

Armageddon 31.03.2009 *.btf57.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
no nie wiem ja tam o tej firmie mam dobre zdanie poczta nic tylko podnosi ceny a przeciez polowe paczek i tak kradnie

bartomada 01.04.2009 *.aczb90.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
Do Obiektywnego-zamiast się,żalić zgłoś w sądzie gospodarczym wniosek o upadłośc wierzyciela-gdyz nie płaci za swe należności.Po takim posunięciu pan Prezes natychmiast znajdzie  należne pieniądze...

obiektywny komentator 02.04.2009 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354
kroki prawne i owszem poczyniłem już Niemniej jednak chcę by inni też wiedzieli jak szpanujący bogactwem prezesik się dorabia na oszukiwaniu byłych agentów. W końcu po to jest ten portal i forum by wymieniać się uwagami i poradami. Swego czasu była tutaj czarna księga franczyzy ale już znikła jak widzę więc jedyne co pozostaje to tylko pisanie ostrzeżeń na forum. Dopóki nie będzie rzetelnej informacji ludzie będa dawali się nabierać różnym cwaniakom.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.