Forum: Prowizje od sprzedaży 1477

Twice 26.03.2009 *.public-gprs28440.centertel.pl

2

Witam,

Proszę o podanie prowizji od sprzedaży jakie oferują franczyzodawcy. Może ktoś mógłby podać choć przeciętne. Potrzebuję mieć pogląd na to, jakie marże można negocjować.

ekspedientka_miss 26.03.2009 *.77.236.0.201

2
raczej nikt ci nie da takich informacji bo każdego obowiązuje tajemnica handlowa

Twice 27.03.2009 *.public-gprs11190.centertel.pl

2
Nie sądzę, aby informacja na temat orientacyjnej prowizji od sprzedaży, czyli np. granica 30-35% lub inna była łamaniem tajemnicy handlowej. Co innego gdyby ktoś podał konkretną firmę oraz warunki współpracy, wtedy rozumiem powoływanie się na tajemicę handlową. Mimo wszystko dziękuję za odzew na mój post.

ekspedientka_miss 27.03.2009 *.bof133.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
ale zresztą jak już ktoś ma sklep i dobrze prosperuje to po co podpowiadać co założyć żeby było dobrze, jak można samemu w drugim mieście otworzyć... i się cieszyć

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.